آغاز ساماندهی دستفروشان شهرک پیامبراعظم بندرعباسرئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری بندرعباس از آغاز ساماندهی دستفروشان شهرک پیامبراعظم خبر داد.

   

به گزارش صبح ساحل، عادل فخاریان رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری بندرعباس در بازدید از شهرک پیامبراعظم بندرعباس، اظهار داشت: طی بازدید میدانی از شهرک پیامبراعظم(ص)، محوطه‌ای مناسب جهت ساماندهی وانت بارهای حمل میوه و دستفروشان مشغول به کار در محدوده این شهرک در نظر گرفته شد.

وی بیان کرد: تاکنون شناسایی وانت بارهای حامل میوه و دستفروشان در تمامی مناطق انجام شده است.

فخاریان عنوان کرد: این مکان در محدوده منطقه ۴ شهرداری قرار دارد و با هماهنگی‌های لازم با شهرداری این منطقه و در راستای بهبود وضعیت ساماندهی به زودی مکاتبات لازم صورت خواهد پذیرفت و پس از تشکیل کارگروه ساماندهی به ریاست فرمانداری بندرعباس و حضور تمامی دستگاه‌های عضو این کارگروه، اولین گروه دستفروشان در منطقه ۴، ساماندهی خواهند شد.

وی در پایان افزود: در تمامی مناطق چهارگانه شهرداری مکان‌های مناسب جهت ساماندهی دستفروشان در نظر خواهیم گرفت که معضلات بوجود آمده در خصوص موارد ترافیکی، چهره نامناسب شهر، بی نظمی و ساماندهی حل شود.

غیرقابل انتشار: 1
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها