قاتل جوان رودانی در کرمان دستگیر شدفرمانده انتظامی شهرستان رودان از دستگیری قاتل فراری توسط ماموران پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.

   

به گزارش صبح ساحل، حسین زارعی فرمانده انتظامی شهرستان رودان امروز اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره قتل در این شهرستان در اواخر آذرماه سال گذشته (1401) و با توجه به متواری بودن قاتل، موضوع بصورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی رودان قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات فنی و گسترش چتر اطلاعاتی قوی قاتل متواری به هویت معلوم شناسایی و پس از ۵ ماه تلاش شبانه روزی مخفی گاه متهم در یکی از شهرستانهای استان همجوار کرمان شناسایی و سریعا با اخذ نیابت قضایی اکیپی از کارآگاهان پلیس آگاهی رودان به استان مورد نظر  اعزام شدند.

سرهنگ زارعی تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی  پس از انجام هماهنگی لازم در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه قاتل فراری را در مخفیگاهش دستگیر و متهم جهت سیر مراحل قانونی به پلیس آگاهی شهرستان رودان انتقال و در بازجویی اولیه به بزه خود اقرار و اعتراف کرد.

این مقام انتظامی بیان داشت: قاتل جوانی 24 ساله می باشد که  در اواخر آذرماه سال گذشته  به دلیل مسائل اخلاقی، مقتول 29 ساله را به وسیله سلاح جنگی و با شلیک یک گلوله در روستا های اطراف شهرستان رودان به قتل رسانده بود.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها