31هزارتن کالای نفتی از بنادر شرق هرمزگان صادر شدمدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان گفت: 31هزار و 436هزارتن کالای نفتی از بنادر شرق به کشورهای حوزه خلیج فارس صادر شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، 67درصد افزایش به ثبت رسیده است.

      

به گزارش صبح ساحل، حمیدرضا محمدحسینی تختی مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان افزود: یک‌هزار و ۱۲۴ دستگاه خودرو از ابتدای سال جاری تا کنون وارد بندر شهید باهنر شده که این میزان واردات نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۴۳درصد افزایش را به دنبال داشته است.

وی ادامه داد: طی این مدت نیز ۷۹۸دستگاه خودرو از بندر شهید باهنر به کشورهای آسیای میانه ترانزیت شده است.

مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان گفت: در این بازه زمانی همچنین ۳۱هزار و ۴۳۶هزارتن کالای نفتی از بنادر شرق به کشورهای حوزه خلیج فارس صادر شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، ۶۷درصد افزایش به ثبت رسیده است. 

به گفته محمدحسینی تختی، ۲۸هزار ۷۹تن کالا با ۲۳درصد افزایش در بنادر شرق استان به جزایر استان شامل شن و ماسه و مصالح ساختمانی کاپوتاژ شده است.  

وی خاطرنشان کرد: در این بازه زمانی ۵۵فروند کشتی با ظرفیت هزار تن و یک هزار ۷۷۱فروند شناور زیر هزار تن در بنادر شرق هرمزگان نیز پهلو گرفته‌اند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها