باند توزیع چک پول‌های تقلبی در قشم شناسایی و دستگیر شدندفرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با تلاش و ورود به موقع ماموران انتظامی، باند توزیع چک پول‌های تقلبی در قشم شناسایی و متلاشی شد.

       

به گزارش صبح ساحل، سردار علی اکبر جاویدان اظهار داشت: این باند متشکل از سه نفر بود که با شناسایی آنها 300 قطعه چک پول تقلبی به ارزش بیش از چهار میلیارد ریال کشف و ضبط شده است.

وی در تشریح جزئیات عملیات شناسایی و انهدام این باند، خاطرنشان کرد: ماموران انتظامی کلانتری 11 جانبازان شهر قشم در پی خبر واصله مبنی بر ارایه پول جعلی و اقدام به کلاهبرداری از سوی افرادی ناشناس در مجتمع های تجاری این جزیره، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: ماموران پلیس با تلاش همه جانبه و گشت زنی‌های پنهان هدفمند در سطح بازار یکی از عاملان توزیع اسکناس های جعلی را شناسایی کردند.

سردار جاویدان بیان داشت: ماموران با همکاری متهم دستگیر شده ضمن شناسایی مخفیگاه متهمان با هماهنگی مقام قضایی به محل اعزام و در یک عملیات ضربتی 2 متهم دیگر را نیز دستگیر کردند.

وی ابراز داشت: در بازرسی از مخفیگاه آنان 300 قطعه اسکناس جعلی 100 درهمی در مجموع به ارزش چهار میلیارد و 350 میلیون ریال چک پول جعلی کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی هرمزگان با تاکید بر برخورد با اخلالگران در نظم اجتماعی، اخلاقی و اقتصادی و فرهنگی جامعه، تصریح کرد: در رابطه با پرونده مذکور سه متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شده‌اند و تحقیقات لازم برای شناسایی و دستگیری دیگر متهمان احتمالی ادامه دارد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها