۲ هزار شیعه و سنی سیستان و بلوچستان با رهبر معظم انقلاب دیدار می‌کنندمعاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با درخواست‌های مکرر مردمی و پیگیری‌های به عمل آمده مقرر شد؛ تا روز دوشنبه هفته آینده دیدار ۲ هزار نفر از اقشار مختلف شیعه و سنی این استان با رهبر معظم انقلاب انجام شود.

به گزارش صبح ساحل، «رضا شریفی»، معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان روز جمعه گفت: پس از پیگیری‌های مکرر مسوولان استان، مجموعه شورای راهبردی، تلاش‌های نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و درخواست‌های مکرر مردمی مقرر شده یک خبر مسرت بخش و امیدوار کننده آنهم دیدار با رهبر معظم انقلاب داده شود.

وی افزود: اوج درخواست‌ دیدار با رهبر معظم انقلاب پس از سفر حجت‌الاسلام و المسلیمن حاج‌علی اکبری، رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه‌ جمعه و هیات همراهشان که سال گذشته به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب به استان آمدند انجام شده است.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان اضافه کرد: بلافاصله پس از ابلاغ این برنامه و موافقت رهبر معظم انقلاب برنامه‌ریزی‌های مفصلی انجام شده و قرار است بیستم شهریور ماه این سفر و توفیق شامل حال مردمان این استان شود.

وی عنوان کرد: در حال حاضر کمیته‌های تخصصی در حوزه دعوت، اعزام، اسکان، حوزه پیوست رسانه‌ای و تبلیغی این دیدار شکل گرفته است.

شریفی با بیان اینکه از چند روز گذشته لیست افرادی که به دیدار رهبر معظم انقلاب در دست تهیه است ادامه داد: در تلاشیم از همه اقشار مردمی از شمال تا جنوب، شیعه و سنی، فارس و بلوچ، دانشگاه و دانش آموزان، بانوان استان، فعالان فرهنگی، تجار و اصناف مختلف در مجموع طیف وسیعی از مردم در این دیدار حضور داشته باشند.

وی تصریح کرد: در این دیدار سهم سیستان و بلوچستان ۲ هزار نفر پیش بینی شده که با تایید فرمانداری‌ها و هیات‌های مشورتی قرار است این لیست‌ها واصل و پس از بررسی نهایی اعلام شود تا نمایندگان واقعی مردم استان انشالله خدمت مقام معظم رهبری برسند و پیام وحدت، انسجام، یکدلی و ارادت مردم را تقدیم ایشان کنند.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اینکه رهنمودهای مقام معظم رهبری همواره راهگشا بوده است قطعاً این دیدار باعث ایجاد موجی از امید، انسجام و یکدلی در استان خواهد بود.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها