شاخص کل بورس با رشد ۲۵۰ واحدی هفته کاری را به اتمام رساندشاخص کل بورس با رشد ۲۵۰ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۹۷ هزار و ۹۷۷ واحدی قرار گرفت.

به گزارش صبح ساحل، امروز چهارشنبه (۵ مهر) در ابتدای بازار  شاخص کل بورس با رشد ۲۷۳ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۹۸هزار واحدی قرار گرفت. در انتهای بازار هم شاخص کل بورس با رشد ۲۵۰ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۹۷ هزار و ۹۷۷ واحدی قرار گرفت.

ارزش معاملات بورس تهران امروز به حدود رقم ۲ هزار و ۲۳۴ میلیارد تومان رسید. تاپیکو، کگل و تاصیکو سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر را در شاخص داشتند و تکاردان، خزامیا و سصفها سه نماد پر تراکنش بودند.

شاخص کل هم وزن با افزایش هزار و ۲۳۸ واحدی روی پله ۷۱۸ هزار و ۶۲۴ واحدی قرار گرفت. همچنین حجم معاملات امروز سهام در بورس تهران به تعداد ۴ هزار و ۳۳ میلیارد سهم به ارزش ۲ هزار و ۲۳۴ میلیارد تومان رسید.

برترین گروه صنعتی بورس

امروز خودرو بیشترین ارزش معامله را با مبلغ ۳۶۱ میلیارد تومان به خود اختصاص داد. همچنین فلزات اساسی و بانک ها در رتبه‌های بعدی ارزش معاملات قرار داشتند.

بیشترین ارزش و حجم معاملات سهام در بورس و فرابورس

کگلح، افران و کیان بیشترین ارزش معامله و نماد‌های کگلح، حتوکاح و شستا بیشترین حجم معامله را در بورس تهران تجربه کردند.

اراد۶۵۴، اراد ۸۷۴ و اخزا۰۱۱۴ بیشترین ارزش معامله و نماد‌های وسپهرح، کارا ۲ و دی بیشترین حجم معامله را در فرابورس تهران تجربه کردند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها