تعرفه سایت

صبح ساحل پر تیراژترین و قدیمی ترین روزنامه و رسانه خبری هرمزگان است. صبح ساحل مورد اعتمادترین رسانه برای رویدادهای خبری، صدای مردم، گزارش های اختصاصی هرمزگان، خلیج فارس و منطقه جنوب است.

  

بازدیدکننده ماهیانه

112 هزار

بازدید هر لینک سایت

12 هزار

شبکه‌های اجتماعی 

20 میلیون امپرشن در ماه

  

بنرهای تبلیغاتی صبح ساحل در ابعاد استاندارد و در مکان مناسب در دیدرس مخاطب قرار داده شده‌اند تا بهترین بازده را برای مشتری داشته‌ باشند. در صورت تمایل نسبت به رزرو بنرهای تبلیغات در صبح ساحل ابتدا موقعیت‌های مختلف را در این بخش مشاهده کرده و سپس از طریق تلفن‌ ۳۲۲۴۱۴۶۲-۰۷۶    یا آدرس  ایمیل  info@sobhesahel.com  با ما در ارتباط باشید.

شماره واتساپ صبح ساحل برای مشاوره و پاسخگویی در خصوص آگهی ها : 09376087531

   نکته: صفحات داخلی به دلیل بازنشر متوالی در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی بیش از صفحه نخست بازدید کننده دارد.

  

   

جایگاه‌های تبلیغاتی

برخلاف اکثر وب‌سایت‌های ایرانی که عموما بنرهای تبلیغاتی را در مکان‌های  دور از دیدرس کاربر قرار می‌دهند یا انبوهی از بنرها را کنار یکدیگر قرار می‌دهند،صبح ساحل بنرهای تبلیغاتی خود را در بهترین مکان و در دید مخاطب خود قرار می‌دهد و ابعاد بنرها نیز به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است تا طراحی بنر مناسب فراهم شود.

سایز بنرها 400 در 150 و سایز کادرهای بزرگ 1080 در 900 است. در حال حاضر پست اینستاگرامی تبلیغاتی نداریم.به زودی نیازمندی های بسیار فعال ساحل نیوز تعرفه های خود را منتشر می کند.

  شماره واتساپ صبح ساحل برای مشاوره و پاسخگویی در خصوص آگهی ها : 09376087531

لینک دانلود تعرفه بنرها :