سونامی کرونا در هند

 

بسیاری در هند به اشتباه می‌پنداشتند که ویروس همه گیر کرونا را شکست داده‌اند، اکنون در بیمارستان‌ها تخت خالی و اکسیژن وجود ندارد و فضای کافی برای دفن و یا سوزاندن قربانیان این بیماری نیز پیدا نمی شود.

طبق آخرین آمار که وزارت بهداشت هند اعلام کرده است طی ۲۴ ساعت گذشته، ۳۴۶۷۸۶مبتلا و ۲۶۲۴ قربانی جدید در هند ثبت شده است که بیشترین میزان از زمان آغاز همه‌گیری در این کشور است.

1. یک بیمار مبتلا به بیماری ویروس کرونا (COVID-19) ، در میان شیوع بیماری در دهلی نو ، منتظر بستری شدن در خارج از بخش مصدومین بیمارستان است.
2. مردم منتظرند تا قربانیانی را که به دلیل بیماری ویروس کرونا (COVID-19) جان باخته اند ، در یک محل سوزاندن در دهلی نو، بسوزانند.
3. یک کارگر خط مقدم آتش سوزی، یک بیمار بیماری ویروس کرونا (COVID-19) را که پس از آتش سوزی در بیمارستان ویرار، در حومه بمبئی درگذشت، آتش می‌زند.
4. یک نمای جاده تقریبا خالی را در زمان ممنوعیت تردد برای محدود کردن شیوع ویروس کرونا (COVID-19) در بمبئی نشان می‌دهد.
5. بیمار مبتلا به کووید19 را پس از آتش سوزی در ویرار، در حومه بمبئی، از بیمارستان خارج می‌کنند.
6. اعضای یک خانواده پس از اعلام مرگ بیمارشان،عزاداری می کنند.
7. یک کارمند بهداشتی که از تجهیزات محافظت شخصی (PPE) استفاده می کند ، یک بیمار مبتلا به ویروس کرونا (COVID-19) را در خارج از بخش مصدومین بیمارستان حمل می کند.
8. یک بیمار مبتلا به بیماری ویروس کرونا (COVID-19) منتظر بستری شدن در خارج از بخش مصدومیت در بیمارستانی در دهلی نو است.
9. زنی از شوهر خود که به کرونا مبتلاست مراقبت می‌کند، درحالی‌که او منتظر بستری شدن در خارج از بخش مصدومیت در بیمارستانی در دهلی نو است.
10. یک بیمار مبتلا به بیماری ویروس کرونا (COVID-19) ، در میان شیوع بیماری در دهلی نو ، منتظر بستری شدن در خارج از بخش مصدومین بیمارستانی در دهلی نو است.

منبع تصاویر: رویترز