مطالبه تجار قشمی از نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی

 

 

گلایه ما از بی‌توجهی نمایندگان محترم استان به مطالبات تجار، بازرگانان و فعالان اقتصادی منطقه آزاد قشم است.
 
نمایندگان ما به‌خوبی می‌دانند که خاصیت و مزایای تعلق گرفته به مناطق آزاد از جمله معافیت مالیاتی، روانسازی امورات تجارت و بازرگانی، فعالیت ویژه گمرکات مناطق آزاد، معاف از مالیات بر ارزش افزوده و سایر بسته‌های تشویقی در راستای ایجاد انگیزه و امید در سرمایه‌گذاران و تجار جهت سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد از جمله قشم می‌باشد. 
متاسفانه با بی‌تفاوتی نمایندگان محترم استان و انفعال آنها در مجلس، شاهد حذف بسته‌های تشویقی در مناطق آزاد و کم شدن خاصیت ذاتی مناطق آزاد توسط دولت و مجلس می‌باشیم  که تبعات و پیامدهای آن در منطقه آزاد قشم، گریبانگیر قشر تجار و بازرگانان شده است و شاهد خروج سرمایه و فعالان اقتصادی شاخص از قشم می‌باشیم‌.
نمایندگان حلقه ارتباطی مردم با اجزای حاکمیت می‌باشند و ما از آن‌ها توقع بیشتری در راستای کمک به حفظ و ماندگاری خاصیت و مزایای مناطق آزاد مصرح در قانون داریم. 
نمایندگان به جای دید و بازدیدهای مکرر از روستاهای حوزه انتخابیه، در فکر و تدبیر امورات کلان که باعث رونق اقتصادی و بهبود فضای کسب و کار در قشم می گردد، باشند. 
جزیره نشینان به هر سه منتخب محترم نماینده رای داده‌اند و اینک توقع گره‌گشایی از مشکلات‌شان دارند‌.
توقع داریم هر سه نماینده محترم، نشست همفکری و هم‌اندیشی در این راستا با حضور مدیر عامل سازمان و بازرگانان و تجار جزیره داشته باشند و با پیگیری در سطح مجلس و دولت، کمکی به برون رفت از وضعیت نامطلوب فعلی نمایند. 
منتشر شده: 1
احمد حمیدیان
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
عالی است کاسکی بشه بیشتر پیگیری بشوذ ،نمایندگان همیشه پشت عدم مطالبه گری مردم خودشون قایم میکنند،اقایان نماينده بفرماييد اینهم مطالبه احاد مردم
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها