قطع برق، مشکلی دیگر به بار آورد؛ بلاتکلیفی ارباب رجوع در غیاب کارمندان

 

 

صبح ساحل سلام. صبح امروز من به اداره‌ای در بندرعباس مراجعه کردم. ساعت 9 صبح برق رفت و کارمندان هم اداره را رها کردند و به منزل‌شان رفتند. تعدادی زیادی از مردم معطل مانده بودند. ساعت 10 صبح که برق آمد دیگر خبری از کارکنان نبود و فقط مردم منتظر نشسته بودند. کارمندان باید تا پایان ساعت کاری در اداره بمانند اما درب‌ اتاق‌های‌شان را قفل کرده بودند و رفته بودند. هیچکس هم جوابگوی مردم نبود. فقط دو نفر از آن‌ها مانده بودند که به مردم می‌گفتند شما هم بروید. 
قطعی مکرر برق در روزهای گذشته، مشکلات فراوانی را برای مردم به‌وجود آورده و کار و زندگی آن‌ها را با اختلال مواجه کرده است. رسیدن چنین گزارشاتی به صبح ساحل هم گوشه‌ای از این مشکلات را نشان می‌دهد. امید است که مسئولان مربوطه با ساماندهی هرچه سریع‌تر این شرایط و تعیین برنامه‌هایی در جهت مدیریت مصرف برق، قطع برق را کاهش داده ومشکلات به‌وجودآمده را بر طرف کنند.
باتوجه به اینکه ساعت کاری ادارات استان به‌منظور کم شدن مصرف برق کاهش پیدا کرده است، ترک کردن محل کار پس از قطع برق در اواسط ساعت کاری نشان می‌دهد که اگر به این موضوع رسیدگی نشود عملا در روزهای آینده برخی ادارات هیچ خدمتی به مردم ارائه نخواهند داد.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها