صبح ساحل سلام؛نارضایتی مردم روستای آبنمای رودان از وضعیت آب شرب

 

 

صبح ساحل سلام؛قابل توجه فرماندار شهرستان رودان و رئیس  آب روستایی شهرستان رودان:باتوجه ب اینکه از یکسال گذشته در روستای آب نما از توابع رودان چاه آب اشامیدنی دچار مشکل شد و چاه  آب را عوض کردند مردم روستا  آب آهکی مصرف میکنند که  عده زیادی از مردم  دچار امراض کلیه درد و سنگ کلیه می شوند مردم روستا یکی یکی دچار امراض میشوند و مسولین و دهیاران شهرک بالاو پایین تنها تماشا چی هستند و اقدامس انجام نمی دهند. 

          
 آب منطقه اي می گوید:کشاورزي  با آب چاه خوب  صورت می گيرد و آب چاههاي آهکي فقط براي شرب و فضاي سبزخانگي  است.که مردم همه اعتراض دارند

 اهالي اين روستا آب شرب شان را مجبورند از روستاهاي ديگر و يا شهر رودان با موتور یا ماشین  تامين کنند و با دبه آب ببرند. ونظر به اینکه با گرانی بنزین  روبه رو شده اند برا آوردن آب حالا تکلیف این مردم روستایی فقیر نشین  که از اطراف آمده اند چیست؟ آیا هنوز با گرانی بنزین و نداشتن آب شرب تماشا چی باشیم که مردم این روستا آب رسوب زده و آب اهکی رامصرف کنند ؟ کدوم قانونی همچین اجازه ایی داده که مردم فقیر بدبخت چنین آبی بنوشند !

 اين در حاليست که سالهاي گذشته کارگران  از روستاهاي اطراف و مناطق ديگر به اين روستا براي کشاورزي و کارگری آمده اند یا اینکه افرداد مسنی بوده انده که به دلیل خشکسالی از روستاهای دیگر به اینجا کوچ کرده اند  و این روستا را محل زندگی خود قرار داده اند  که چند صباحی که زنده اند زندگی کنند آیا حق این مردم فقیر و بدبخت چنین است که آب آهکی و رسوب زده مصرف کنند .

 روستاييان مي گويند اين معضل را به حضور دهیاران و رییس آب روستایی شهرستان رودان رسانده اند ولی گره ایی یا چاره ایی نیندیشیده اند  و از فرماندار شهرستان رودان انتظار داريم که به خواسته هاي اهالي نيز در اين بخش توجه کنند تا حق آنها ضايع نشه.

ان شالله که خداوند متعال پاداش خیری ب شما عنابت بفرماید جناب فرماندار شهرستان رودان از شما خواهشمندیم ب این مسئله توجه بیشتری نمایید که دعای خیر مردم روستا نگهدار شما باشد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها