کپسول های گاز دو قیمتی در بندرعباس؛ نظارت به عهده کدام نهاد است؟

 

 

شهروندی در تماس با تحریریه صبح ساحل از وضعیت توزیع کپسول گاز شکایت کرد. این شهروند  گفت: خواهشمندم که رسانه ها در مورد کپسول فروشی های شهر بنویسند. آن ها واقعا گران فروشی میکنند. قیمت کپسول را 17 هزار تومان اعلام می کنند اما برای ما 18 هزار تومان می فروشند. برخی نقاط  استان تا 22 هزار تومان هم به فروش می رسد. این شهروند با اشاره نکردن به محل فروش کسپول های گاز، گفت: لطفا این مسئله را پیگیری کنید. تخلف را چگونه گزارش دهیم وقتی کسی به آن توجه نمی کنند؟ 
در رابطه با این موضوع، روابط عمومی شرکت گاز هرمزگان گفت: رسالت شرکت گاز استان هرمزگان، ایجاد زیرساخت‌های لازم در راستای توزیع گاز طبیعی به منظور رونق تولید و رفاه حال شهروندان به شهرها و روستاها و صنایع است و این شرکت در تولید و توزیع سیلندرهای گاز مایع هیچ دخل و تصرفی ندارد. با به نقل از مسئولان شرکت گاز گفت: کپسول‌های گاز مایع یکی از محصولات و فرآورده‌های نفتی است که توسط شرکت پخش فرآورده‌های نفتی به توزیع کنندگان تحویل و توزیع آن نیز توسط شرکت‌های خصوصی زیر نظر اداره کل صنعت، معدن و تجارت صورت می‌پذیرد.
گفتنی است که سایت رسمی صنعت و معدن و تجارت، قیمت مصرف کننده گاز مایع سیلندر 11 کیلوگرمی  ۱۲۵,۰۰۰ ریال تصویب کرده است. این قیمت در ماه های گذشته در برخی استان ها با افزایش هایی مواجه شده است. 
شهروندان جهت شکایت می توانند به این سایت مراجعه کنند. 
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها