گلایه از قطعی تلفن ثابت و مشکل سرعت اینترنت مخابرات در بندر زک

 

 

یکی از اهالی بندر زک در رابطه با کندی اینترنت به صبح ساحل گفت: سه هفته ای می شود که اینترنت و تلفن های بخش بندر زک و روستای «کولغ کاشی» قطع شده یا مشکل دارند و به دلیل نیاز کسب و کارهایمان و آموزش مدارس به تلفن و اینترنت، پیگیری های زیادی از سمت نماینده مخابرات در بندر زک انجام دادیم که متاسفانه جوابی نگرفتیم. برای حل قطعی یا کندی اینترنت تعداد زیادی مشترک تلفن در روستا و شهر با مشکل مواجه شده ایم. 
این شهروند در ادامه افزود: بارها به شماره ۲۰٢۰ که مسئول اینترنت است، تماس گرفتیم و شکایت کردیم و همچنین به اداره کل مخابرات استان گلایه ها ارسال شده ولی مشکلات را مقطعی حل می کنند یا کلا همانند الان عاجز و ناتوانند که از استاندار محترم، فرماندار، نمایندگان مجلس و مسولین مخابرات استان تقاضا داریم هر چه سریع تر مشکل اینترنت و خطوط تلفن ما را حل کنند. 
این شهروند معترض تشریح کرد:  دانش آموزان، کسبه و مشاغل اینترنتی در روستای کولغ کاشی و شهر «بندر زک» هستند که واقعا نمی توانند این بی نظمی ها، مشکلات و فرسودگی ها را تحمل کنند و اولین و دومین بار هم نیست. لطفا یکبار برای همیشه مشکلات مخابرات بندر زک را حل کنید و اگر تواناییش را ندارید لطفا اعلام کنید ما نمیتوانیم تا ما مردم خودمان حل مشکلات را از طرف وزارت ارتباطات مطالبه کنیم.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها