اعتراض به افزایش ناگهانی شهریه دانشگاه آزاد بندرعباس   

 

 

جمعی از دانشجویان رشته آموزش ابتدایی دانشگاه آزاد واحد بندرعباس نسبت به افزایش ناگهانی شهریه‌ها معترض شدند.
 
یکی از این دانشجویان در پیامی به صبح ساحل می‌گوید:« ما جمعي از دانشجويان رشته آموزش ابتدايي دانشگاه آزاد واحد بندرعباس هستیم؛ زماني كه انتخاب را انجام داده‌ایم میزان شهریه‌ای که باید پرداخت نماییم، مشخص شده بود و برخی از دانشجویان این شهریه را تسويه يا نصف آن را پرداخت كردند. اما چند روز پیش به طور ناگهانی پیامک‌هایی مبنی بر پرداخت بدهی از دانشگاه رو به رو شدیم، زمانی که وارد سایت دانشگاه شدیم شهریه هرکدام از دانشجویان به طور میانگین ٧٠٠ الي ١/٢٠٠ افزایش یافته بود». 
این دانشجو می‌گوید: « زمانی که تمام آموزش‌ها به صورت مجازي است و با مشكلات چون کندی اينترنت ما ناچار به ارائه تمام دروس هستم  و هيچ خدماتي از سوی دانشگاه دریافت نمی‌کنیم علت افزایش شهریه چیست؟ در این خصوص حتی با امور شهریه دانشگاه هم مراجعه کردیم ولی جواب قانع‌کننده‌ای نگرفتیم؛ بسیاری از دانشجویانی که توانایی پرداخت این مبلغ را ندارند در صورت لغو نشدن این طرح افزایش شهریه ناچار به انصراف خواهند شد». 
لازم به ذکر است که در مردادماه سال جاری رییس دانشگاه آزاد اسلامی از افزایش ۲۰ تا ۲۵ درصدی شهریه این دانشگاه برای دانشجویان سال‌های قبل و ورودی جدید خبر داد.
محمدمهدی طهرانچی پیشتر اعلام کرده بود: شهریه ثابت دانشجویانی که اکنون مشغول تحصیل هستند ۴۰ درصد کل شهریه را تشکل می‌دهد، افزایش نمی‌یابد اما شهریه متغیر آن‌ها افزایش پیدا خواهد کرد در مجموع کمتر از ۲۰ درصد به شهریه این دانشجویان اضافه می‌شود.
منتشر شده: 1
هم نداشتم این همه مبلغ سنگین کنه دانشجو ک شغلی ندارم چ طور پرداخت کنم کلا س هم انلاینه با قطع اینترنت رو ب رو هستیم و استاد هیچ درسی هم توضیح نمیدن اکثر استادها ب دانشجو میگن کنفرانس بده اینترنت هم از دانشجو هستش ،علت این همه هزینه واسه چیه نمی‌دونم
۱ آذر ۱۴۰۰
سلام منم دانشجوی روانشناسی دانشگاه آزاد هستم ،متاسفانههر سال دانشگاه آزاد داره مبالغ سنگینی رو از دانشجو نمیگیره ،من شهریه ثابت دادم ۷۰۰ودی ک زمان امتحانم هست باید ۲۹۰۰پرداخت کنم و هیچ گونه بدهی هم ند
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها