ضعف مدیریتی ۸ ساله در احداث یک سالن ورزشی

 

 

بیشتر از ۸ سال از آغاز به کار پروژه سالن ورزشی روستای حسنلنگی می‌گذره با این حال این پروژه همچنان نیمه کاره رها شده است.
یکی از شهروندان روستای حسنلگی با گلایه از ضعف مدیریتی در احداث سالن ورزشی روستایشان می‌گوید: « قریب به ۸ سال است که از استارت پروژه سالن ورزشی می گذرد و این سالن با پیشرفت ۹۵ درصد هنوز به بهره برداری نرسیده است، بدلیل عدم مدیریت دستگاه متولی ۸ سال عمر جوانان این روستا در انتظار ساخت این سالن به باد فنا رفت».
این شهروند در ادامه می‌گوید:« تمام مسئولین یکی پس از دیگری از این پروژه نیمه کاره بازدید کرده‌اند؛ از آقای مرادی که به طور کامل درجریان این پروژه قرار دارند، گرفته تا آقای آشوری و آقای آرامی، حتی استاندار سابق استان جناب همتی دو بازدید از این سالن داشته‌اند؛ و طور کلی تمام مسئولین در جریان این پروژه هستند اما متاسفانه پیمانکاران این پروژه به دلیل وجود دلایلی هر بار این پروژه را نیمه‌کاره رها می‌کنند. در آخرین اقدام ساخت این سالن ورزشی، پیمانکار بیش از یک ماه است که به دلایل نامعلوم کار را متوقف کرده و این سرمایه ملی بدون نظارت درست مسئولین مربوطه در حال از بین رفتن است».
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها