خطر سقوط تیر‌های چراغ برقی که جان مردم را تهدید می‌کنند

 

 

تعداد بسیاری از تیرهای چراغ برق در سطح شهر به دلیل بارش باران و کنده کاری غیراصولی با خطر سقوط مواجه هستند؛ خطری که جان و مال مردم را تهدید می‌کنند.

 

یکی از مخاطبین صبح ساحل در ابن مورد می‌گوید: « اینجا محله‌ی سید کامل، انتهای کوچه قدس ۱۰ بندرعباس است؛ همانطور که میبینید وضعیت این تیرچراغ برق به شذت خطرناک است و همانطور که اعلام شده در هفته جاری سامانه بارشی وارد استان می‌شود و در صورتی که بارندگی در شهر بندرعباس رخ دهد،  تمام این معابر دچار آبگرفتگی خواهد شد و وضعیت خطرناک‌تری را ایجاد می‌کند. خواهشمدنیم اطلاع‌رسانی کنید تا نسبت به تعویض یا تعمیر آن اقدام شود.

خطر سقوط تیر‌های چراغ برقی که جان مردم را تهدید می‌کنند

 


 یکی دیگر از مخاطبین در پیامی مشابه می‌گوید: « اینجا  بلوار جمهوری اسلامی ایران، سه راه برق، کوچه بسیج 2 بندرعباس است. متاسفانه شرکت توزیع برق پایه های برقی را که تعویض کرده و  بدون اینکه محکم کاری، ایمن سازی و سیمان کاری آنها را به همان صورت رها کردند؛ با بارش باران دوهفته گذشته در استان و آب‌گرفتگی معابرو ازبین رفتن لایه غیراصولی کار شده آن اکنون در وضعیت خطرناکی  قرار گرفته و اگر در بارندگی روزهای آینده این تیرها سقوط کنند و جان و مال انسانی را بگیرند چه کسی پاسخگو خواهد بود؟»

خطر سقوط تیر‌های چراغ برقی که جان مردم را تهدید می‌کنند

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها