قطعی برق بی‌برنامه در 7 محله بندرعباس/ یک شهروند: مسئولان علت 8ساعت بی‌برقی در گرمای تابستان را توضیح دهند

 

 

قطعی بیش از 4 ساعته و بدون برنامه قبلی در چندین محله بندرعباس موجب اعتراض شهروندان شد.
با توجه به صدور هشدارهای قرمز هواشناسی و احتمال طوفان، رعدوبرق و باران در هرمزگان، سخنگوی روابط عمومی توزیع برق هرمزگان نیز در همین رابطه گفت: با توجه به طوفان پیش‌رو، قطعی با برنامه‌ای نداریم. به گفته وی، مگر اینکه جایی از  شبکه برق هرمزگان خراب شود که این فرآیند قطعی به صورت  خودکار انجام شود.
با این حال از شب گذشته تاکنون 7 محله بندرعباس از جمله؛ امیرآباد،22 بهمن، اسلام آباد، خواجه عطا، سورو، سه‌راه جهانبار، نایبند و روستای دشت امام قطعی برق داشتند. 
شهروندی ساکن محله 22 بهمن در این رابطه می‌گوید:« از شب گذشته ساعت 11:30 تا 10 صبح امروز در محله ۲۲ بهمن کوچه مشکات ۱۲ برق قطع بوده و هر چه با شماره 121 تماس گرفته‌ایم، کسی پاسخگو نبود».
یکی از ساکنین محله اسلام آباد دراین باره می‌گوید:« از دیشب ساعت حدود دوازده شب تا 9صبح محله اسلام آباد بدون اطلاع و بدون برنامه خاموشی قطع است. در این گرمای طاقت فرسا و زمان استراحت مردم چرا باید بدون برنامه 7-8ساعت برق قطع شود»؟
شهروند دیگری می‌گوید:« شب گذشته در سه راه‌ جهانبار، خیابان قهرمان یک، ترانس برق ترکید و جرقه‌های خوفناکی می‌زد که هر چه با شماره 121 تماس گرفتیم موفق به ارتباط با کارشناسان نشدیم. چندین ساعت تحمل بی‌برقی در این فصل، طاقت فرساست».
همچنین یکی از ساکنین روستای دشت امام گفت:« شب گذشته در این روستا نه بارون می‌زد و نه رعدوبرقی؛ اما از ساعت 12 شب تا ساعت 5 صبح برق قطع بود و هرچه تماس می‌گرفتیم، کسی پاسخگو نبود».
شهروندان از مسئولان درخواست دارند که در این گرمای تابستان، قطعی برق را کنترل کنند یا حدالامکان قبل از قطعی برق اطلاع‌رسانی کنند.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها