گلایه مردم از نبود پول نقد در عابربانک‌های بندرعباس/ متصدی بانک علت را افزایش نقدینگی می‌داند

 

 

شهروندان بندرعباس نسبت به نبود یا کمبود پول نقد در برخی از عابربانک‌های سطح شهر معترض هستند. کارشناسان فنی بانک‌ها دلیل آن را افزایش نقدینگی عنوان می‌کنند.

یکی از شهروندان بندرعباس در این باره به روزنامه صبح ساحل می‌گوید:« بنده امروز به 7 عابربانک‌های تجارت، ملت، ملی و چند بانک دیگر در محلات 22بهمن، ششصد دستگاه مراجعه کردم؛ اما هیچ پول نقدی نداشتند، دلیل این امر چیست؟ فرزندم محصل است و برای هزینه کرایه به مدرسه و تغذیه نیاز به پول نقد دارد، لطفا از مسئولان خواستار پیگیری و رفع این موضوع شوید». این اتفاق برای چندین شهروند دیگر نیز به همین صورت رخ داده است.

خبرنگار صبح ساحل در این رابطه به سراغ متصدی یکی از بانک‌های سطح شهر بندرعباس رفت و علت این اتفاق را جویا شد.

این کارشناس گفت: « اگر بانکی وجه نقد در دستگاه خودپرداز خود نداشته باشد، امتیاز منفی برایش محسوب می‌شود، به همین دلیل تمام بانک‌ها تلاش می‌کنند دستگاه هایشان بدون وجه نقد نباشد. از طرفی در حال حاضر نقدینگی در سطح کشور و به طبع در بندرعباس نیز بالا رفته و وجه نقد در دستگاه‌های خودپرداز زود به زود به اتمام می‌رسد».

کارشناس دیگری معتقد است:«معمولا در روزهای آخرهفته که بانک‌ها تعطیل هستند، وجه نقد بسیاری از عابربانک‌ها تمام می‌شود».

وی ادامه داد:« همچنین در روزهایی که زمان پرداخت حقوق کارمندان و یارانه‌ها است، نیز وجه نقد به صورت محدود در سطح شهر یافت می‌شود».

همراهان صبح ساحل در صورت برخورد با مشکل مطرح شده، توضیحات خود را در پایگاه خبری صبح یا در کامنت صفحه‌های رسمی صبح ساحل در شبکه های اجتماعی درج کنید.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها