قیمت ژل ضدعفونی کننده در بندرلنگه نجومی است/مسئولان رسیدگی کنند

 

 

امروز بعد از سر زدن به برخی فروشگاه ها و سوپرمارکت های بندرلنگه متوجه سواستفاده برخی از آن ها از مردمی که این روزها چاره ای جز تسلیم شدن در برابر قیمت ژل های ضدعفونی کننده ؛ ماسک ؛ دستکش ؛و الکل صنعتی ندارند، شدم.
قیمت های نجومی ژل ضدعفونی کننده ای که برخی داروخانه ها موجود دارند و به قیمت چهارده هزارتومان تحویل مردم میدهند را به قیمت چهل و شش هزار تومان می فروشند نه مارک آن فرق دارد نه شرکت سازنده نه حجم بلکه همان ژل را از داروخانه ها تهیه و در بازار آزاد به قیمت نجومی به فروش می رسانند.

همینطور دستکش هایی که هر جفت را به قیمت سه هزار تومان و الکلی که قیمت آن دو هزار تومان است را به قیمت شش هزار می فروشند و برخی مجبور به خرید آن هستند تا از حمله احتمالی ویروس کرونا در امان باشند با این ذهنیت که اینجا خرج کنیم خیلی بهتر از آن است که مریض شده و بمیریم همین موضوع باعث شده تا برخی به راحتی درآمد کسب کنند درآمدی که سرتا پای آن حرام است.
از مسئولان محترمعاجزانه تقاضا دارم به این موضوع رسیدگی کنند سطح شهر با بازرسی های دقیق و بدون توجه به رابطه ها و آشنایی ها کاملا قانونی پیگیری و برخورد جدی نمایند...
و نگذارند این روزها که خود مردم از این اتفاق ناگوار رنج می برند برخی سودجو از مردم بی گناه سوءاستفاده نمایند.
ارسال شده در بیست و دوم اسفند سال نود و هشت توسط پیمان فرجی از بندرلنگه

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها