مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان:

ساختمان مرجع دریایی جاسک تا پایان امسال به بهره برداری می رسد



مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان گفت: ساختمان مرجع دریایی جاسک تا کنون ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تا پایان سال ۹۹ به بهره برداری می رسد.

به گزارش صبح ساحل، حمیدرضا محمد حسینی تختی ضمن ارائه از پیشرفت پروژه های توسعه ای، زیربنایی و روبنایی در بنادر شرق استان گفت: اغلب طرح ها با پیشرفت ۸۰ درصدی بدون وقفه و براساس برنامه زمانبندی در حال اجرا است.

به نوشته مهر، محمد حسینی تختی یبان داشت: در بندر شهید باهنر بازسازی کامل انبار ۶,۵.۴.۳ شامل تعمیرات اساسی سقف، رنگ آمیزی دیوارها، آسفالت کف و تاسیسات و برق به پایان رسیده و نوسازی این چند باب انبار کمک شایانی را در جهت انبارش کالاها می کند.

این مقام مسئول تسریع در اجرای پروژه های سواحل مکران راهبردی ملی عنوان کرد و گفت: شهرستان سیریک با قرار گرفتن در مسیر دسترسی به اقیانوس هند و آب های آزاد از فرصت ویژه برای جذب سرمایه گذاران، توسعه و عمران برخوردار است.

وی افزود: پروژهای زیربنایی بندرگاه چند منظوره سیریک از پیشرفت قابل توجهی برخوردار بوده و براساس برنامه زمانبندی در حال انجام است.

وی افزود: ساختمان مرجع دریایی جاسک با تکمیل بخش اداری و پایان بتن ریزی با پیشرفت ۸۰ درصدی تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

مدیر بنادر شرق استان با اشاره به کسرت تردد لنج های باری چوبی و فایبر گلاس اظهار داشت: افزایش سطح ایمنی بنادر و شناورها همواره مورد توجه سازمان بوده از این رو عملیات اجرای سیستم اطفا حریق در مواجه با مخاطرات احتمالی از ابتدای سال آغاز و با نصب شیر های هیدرانت و مانیتور تاور این پروژه نیز با پیشرفت ۹۰ درصدی در حال انجام است.

به گفته محمد حسینی تختی پروژه احداث ایستگاه آتش نشانی بندر شهید حقانی بعنوان بزرگترین پایانه دریایی مسافری کشور با طی نمودن مراحل بتن ریزی پیشرفت ۵۰ درصدی را طی می نماید.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها