در مراسم روز صنعت و معدن از مدیر عامل این شرکت تجلیل شد

«شرکت کوهین دریا» صنعت برتــر استان هرمـزگان«شرکت کوهین دریا» در میان‌ صنعتگران برتر استان هرمزگان به‌ عنوان واحد نمونه در حوزه صنعتی معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.
در آیین روز ملی صنعت و معدن در استان هرمزگان با حضور مسئولان، از برگزیدگان واحدهای برجسته صنعتی و معدنی در سال 1402 تقدیر به عمل آورد. شرکت کوهین دریا به مدیریت «محمد نور فرجام پور» از بندرلنگه به‌عنوان واحد برتر در صنایع فلزی استان هرمزگان انتخاب شد و لوح تقدیر و تندیس روز ملی صنعت و معدن دریافت کرد.
شرکت کوهین دریا با دارا بودن موج‌شکن، اسکله پهلوگیر،داک های خشک و پارکینگ‌های اختصاصی در خشکی، توانایی ساخت و تعمیرات جزیی، کلی و دوره‌ای انواع شناورهای دریایی اعم از چوبی، فلزی، فایبرگلاس با ظرفیت‌های گوناگون را دارا است.تمامی فعالیت‌های‌اجرایی در این مجموعه اعم از ساخت‌وساز، لایروبی و غیره با پیمانکاری و همت خود و با استفاده از تجهیزات و ماشین‌آلات شرکت کوهین دریا به انجام می‌رسد.
گفتنی است: در راستای خودکفایی، این شرکت تا به امروز موفق به ارتقای کیفی خدمات و سرویس‌دهی به شناورهای متعدد اقدام به احداث آب‌شیرین‌کن ویخ‌سازی به‌منظور رفع نیاز آب و یخ مصرفی شرکت در وهله اول و  تأمین آب شرب با استانداردهای بالا جهت  مردم منطقه گامی مؤثر در این مقوله برداشته است.
روزنامه صبح ساحل
 
  «شرکت کوهین دریا»  صنعت برتــر استان هرمـزگان
  «شرکت کوهین دریا»  صنعت برتــر استان هرمـزگان
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها