شناسایی و دستگیری ۲ برادر سارق طلا از یک منزل مسکونی در پارسیانفرمانده انتظامی پارسیان از شناسایی و دستگیری ۲ برادر سارق طلا از یک منزل مسکونی در یکی از محلات این شهرستان خبر داد.

به گزارش صبح ساحل، «سرهنگ محمد رستمی»، فرمانده انتظامی پارسیان روز چهارشنبه با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت طلای منزل در یکی از محلات پارسیان و متواری شدن سارقان، پیگیری موضوع در دستورکار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با انجام تحقیقات میدانی و اقدامات فنی و بهره‌گیری از شیوه‌های پلیسی و گشت زنی‌های هدفمند در محل‌های وقوع سرقت، ۲ سارق را شناسایی و در یک عملیات پلیسی در مخفیگاه‌شان دستگیر کردند.

این مقام انتظامی هرمزگان اضافه کرد: متهمان دستگیر شده که ۲ برادر بودند، در بازجویی فنی پس از مواجه شدن با مدارک و مستدات موجود به ناچار لب به اعتراف گشوده و معترف شدند که طلاها را پس از سرقت در شهرستان کنگان استان بوشهر به فروش رسانده‌اند.

رستمی با بیان این که تلاش ماموران برای کشف طلاهای مسروقه و دستگیری مالخر ادامه دارد، بیان کرد: متهمان با تشکیل پرونده به دستگاه قضایی معرفی و با قرار بازداشت روانه زندان شدند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها