دبیر هیات هندبال هرمزگان:

دغدغه خاصی در هندبال ساحلی نداریمدبیر هیات هندبال هرمزگان از رضایتمندی فدراسیون هندبال در برگزاری مسابقات قهرمانی کشور به میزبانی بندرعباس خبر داد.

 دبیر هیات هندبال هرمزگان  گفت: با توجه به برگزاری سومین دوره مسابقات هندبال ساحلی بانوان و مسابقات نوجوانان پسران کشور به میزبانی بندرعباس، فدراسیون هندبال ایران از میزبانی و برگزاری این دو رویداد مهم کشوری قدردانی کرد.

فرامرز عیانی گفت: هیات هندبال هرمزگان در آبان ماه امسال میزبانی این دو رویداد مهم برعهده گرفته بود که خوشبختانه با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان به پایان رسید.

وی افزود: میزبانی این دو رویداد مهم ساحلی کشور باعث شد تا ۱۰ هندبالیست هرمزگانی به اردو تیم های ملی بانوان و پسران کشور دعوت شوند.

دبیر هیات هندبال هرمزگان اشاره داشت: این ۱۰ ملی پوش هندبال ساحلی از اواسط فرودین سال آینده به اردوهای تیم ملی خواهند رفت.

فرامرز عیانی ادامه داد: عملکرد قابل قبول باشگاهای استان از جمله نایبند بندرعباس در رشته هندبال و سرمایه گذاری برای جوانان استان باعث موفقیت های این رشته ورزشی شده است.

وی در پایان گفت: خوشبختانه در هندبال ساحلی دغدغه خاصی نداریم و باید برای هندبال سالنی بیش از پیش تلاش کنیم تا شاهد پیشرفت در این زمینه نیز باشیم.