سقوط مرگبار مرد 39 ساله در ارتفاعات بستکمدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان از سقوط مرگبار مرد 39 ساله ای در ارتفاعات شهرستان بستک خبرداد.

 علی اعمی برنطین در جمع خبرنگاران با اشاره به وقوع حادثه سقوط از ارتفاع در شهرستان بستک اظهار کرد: روز گذشته(16 خرداد) حوالی ساعت 10:32 فردی در ارتفاعات روستای بربار از توابع بخش کوخرد و هرنگ دچار حادثه سقوط شد که خبر این حادثه در ساعت 10:41 به جمعیت هلال احمر شهرستان گزارش می شود. 

وی اظهار کرد: با وجود مسافت 60 کیلومتری محل حادثه با پایگاه امداد و نجات هلال احمر و کوهستانی بودن منطقه، امدادگران ساعت  11:36 در محل حاضرشدند و بلافاصله عملیات جستجو آغاز شد. 

اعمی تصریح کرد: در این عملیات چهارنفر از پرنسل و امدادگران هلال احمر به همراه اکیپی از اورژانس، نیروی انتظامی و شهرداری حضور داشتند که با توجه به صعب العبور بودن منطقه و پیاده روی نهایتا در ساعت 14:46 پیکر بی جان فرد حادثه دیده کشف شد. 

مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان هرمزگان خاطرنشان کرد: این فرد 39ساله روستایی که برای جمع کردن عسل کوهی به ارتفاعات روستای بربار رفته بود به دلیل شدت ضربه به ناحیه سر پس از سقوط جان خود را از دست داده که پیکر وی پس از انتقال تحویل شهرداری بستک داده شد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها