راهیابی مهارت آموز هرمزگانی به رقابت های جهانی ۲۰۱۹مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای هرمزگان گفت: یکی از مهارت آموزان استان که نفر سوم پانزدهمین دوره رقابت‌های ملی مهارت شده بود به مسابقه های جهانی «مهارت ۲۰۱۹» راه یافت.

اسماء کریمی بیان داشت: پارسا یوسفی برای راهیابی به رقابت های جهانی مهارت در رشته «مدیریت سیستم‌های تحت شبکه» با هشت نفر به رقابت پرداخته است.

به گزارش صبح ساحل و به نقل از ایرنا وی ادامه داد: اردوی انتخابی در ۲ مرحله برگزار شد که مرحله نخست در اواخر آذر و اوایل دی‌ماه و مرحله دوم در اردیبهشت‌ماه سال جاری برگزار شد که در آن برگزیدگان دوره‌های پانزدهمین، شانزدهمین، هفدهمین و هجدهمین دوره رقابت‌های ملی مهارت حضور داشتند، پارسا یوسفی نفر سوم پانزدهمین دوره این رقابت‌ها بود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای هرمزگان اضافه کرد: رقابت‌های ملی مهارت به صورت سالانه و رقابت های جهانی مهارت هر ۲ سال برگزار می شود که امسال تیم ایران با ۱۱ نفر در ۱۱ رشته عازم رقابت های جهانی می شود.

کریمی ابراز داشت: تیم ایران ۲۶ تیر ماه جاری متشکل از ۱۱ نفر در ۱۱ رشته به محل برگزاری رقابت ها اعزام می شود و ۶ مرداد هم زمان بازگشت آنان به کشور است.

این رقابت ها ۳۱ تیر تا ۲ مرداد در شهر کازان روسیه برگزار می شود.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها