فرماندار بندرعباس:

نان مرغوب در اختیار مردم قرار داده شودفرماندار بندرعباس گفت: اتحادیه میوه‌فروشان نیز بازرسی و نظارت خود را بر قیمت‌های عرضه میوه در سطح شهر بیشتر کند.

به گزارش صبح ساحل عزیزاله کناری  اظهار کرد: اتحادیه خواروبار و لبنیات از ابتدای شهریورماه از عرضه هرگونه مواد خوراکی فاقد هویت جلوگیری به عمل آورد.

وی در ادامه گفت: مجموعه بنکداران با توجه به ممنوعیت عرضه اقلام فاقد هویت توسط خواروبارفروشی‌ها، از توزیع اقلام فاقد شناسنامه خودداری نمایند لذا در صورت مشاهده برخوردهای لازم صورت خواهد گرفت.

فرماندار بندرعباس بیان کرد: باید نظارت شود تا سوپرمارکت‌ها از پذیرفتن هرگونه نان به‌صورت فله خودداری کنند و نان را فقط به‌صورت بسته‌بندی با ذکر نوع و وزن نان عرضه کنند.

این مقام مسئول عنوان کرد: اتحادیه میوه‌فروشان نیز بازرسی و نظارت خود را بر قیمت‌های عرضه میوه در سطح شهر بیشتر کند تا میوه‌ها باقیمت مناسب به دست مردم برسد.

فرماندار بندرعباس در پایان به نقش بازرسی‌ها در بهبود كیفیت و تنوع نان اشاره و خاطرنشان كرد: با بازرسی‌های منظم توسط تیم بازرسی اتحادیه نانوایان و ادارات ذی‌ربط  از مرحله تولید تا مرحله توزیع می‌توان نان مرغوب به مردم ارائه داد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها