مدیر امور آب شهرستان:

صرفه جویی در مصرف آب ضروری استمدیر امور آب بندرعباس گفت: با توجه به وضعیت منابع و مصارف آب شهرستان ، صرفه جویی در مصرف آب ضروری است.

  رستم دولتی مدیر امور آب بندرعباس در جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان بندرعباس منابع آب را جزء مقدس ترین عطیه الهی و عامل توسعه  متوازن شهرها و روستاها دانست و اظهار کرد:  در سال های اخیر با توجه به رشد جمعیت و گسترش شهر نشینی و افزایش مصرف آب  باید در خصوص  حفظ و صیانت منابع آبی اقدامات اساسی انجام شود.

  دولتی با اشاره به ضرورت  حفاظت از رودخانه ها ، چشمه ها ، منابع آب سطحی و زیرزمینی اضافه کرد :  تلاش شرکت آب منطقه ای در شهرستان ها بدون همکاری و هماهنگی با دیگر دستگاهها و مردم  امکان پذیر نیست و مردم نیز در این شرایط باید به کمک مسئولان بشتابند.

  مدیر امور آب شهرستان بندرعباس در ادامه از اعضای شورای حفاظت منابع آب شهرستان خواست که مشارکت و همکاری بیشتری داشته و با مطالعات و بررسی های جامع و دقیق در خصوص رفع معضلات آب شهرستان، بهترین و کاربردی ترین تصمیمات را بگیرند.در این جلسه همچنین در خصوص حفاظت کمی و کیفی  آب سطحی و آب زیرزمینی بر صرفه جویی در مصرف آب ، ارتقاء راندمان آبیاری  در مزارع  کشاورزی ، جلوگیری از حفر  چاههای غیر مجاز و تغییر الگوی کشت بحث و تبادل نظر شد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها