ورود پنهانی و آشکار شهرداری بندرعباس در امور شورا غیرقانونی استبه گزارش صبح ساحل،به نقل از ایسنا،فیصل دانش در نطق پیش از دستور خود در صد و سی و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر بندرعباس اظهار کرد: گله‌مندی خود را از تصمیمات شورا در انتخابات کمیسیون‌ها اعلام می‌کنم از این بابت که باید رعایت قواعد را می‌کردیم و کارها را دست کاردان می‌سپردیم تا شورا ضربه نخورد.

وی افزود: 6 عضو شورا در چهار کمیسیون عضو هستند و 5 عضو دیگر در 4 کمیسیون جز نفرات آخر این کمیسیون‌ها هستند، کمیسیونی را که می‌شد به فردی که واجد شرایط بدهیم چرا ندادیم.

یک عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس تصریح کرد: همه در شورا تابع لای و گفتمان درونی هستند، تصمیمی که گرفته‌ایم غلط است و افراد باتجربه را عقب گذاشتیم، درست این بود برای فنی کار کردن باید کمیسیون‌ها را تقسیم می‌کردیم و از هیئت‌رئیسه می‌خواستیم کار خود را بهتر انجام دهد.

دانش عنوان کرد: از اعضای شورا درخواست دارم با حضور فعال در کمیسیون‌ها، حتی کمیسیون‌هایی که عضو نیستند تا با این حضور درست رفتن مسیر را پیش ببریم.

وی افزود: از همکارانم گله‌مندم که به رئیس شورا برای حضور در کمیسیون توافقات رأی ندادند.

یک عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس بیان کرد: در انتخابات هیئت‌رئیسه و کمیسیون‌ها عوامل شهرداری ورود پنهانی کردند و این در حالی است که ورود پنهانی و آشکار شهرداری در امور شورا غیرقانونی است.

دانش خاطرنشان کرد: برای این صحبت‌ها مدارک کافی دارم اما نمی‌خواهم شورا و شهرداری را به حاشیه بکشیم و بنده به شخصی توهین نکرده‌ام.

وی افزود: در مصاحبه‌ای که با یکی از رسانه‌های هرمزگانی انجام دادم در حالت ناراحتی که داشتم و انتظارات شهروندان را مطرح کردم، این مصاحبه یک ساعت است و تنها 10 دقیقه آن قطع، تدوین و پخش‌شده است، با کامل دیدن این فیلم می‌توانید متوجه شوید که شفاف صحبت کرده‌ام.

یک عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس اظهار کرد: من می‌خواهم با مردم شفاف باشم و حرف‌هایم را بزنم و حتی اگر شورا من را ممنوع کند باز هم مصاحبه خواهم کرد، اگر در مصاحبه‌ای که کردم تصور می‌شود نه به وجود خانم آرامش بوده است از وی عذرخواهی می‌کنم، ولی من رفتار غلط شورایی وی را نقد کردم و امیدوارم این جدل‌ها باعث پختگی اعضا شود.

پس از این صحبت ها نایب رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس در نطق پیش از دستور خود در صد و سی و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر بندرعباس اظهار کرد: با توجه شان و منزلت جایگاه شورا که باید محلی برای رسیدگی به امور مردم باشد از پاسخگویی در شورا خود داری می کنم و پس از پخش شدن کامل مصاحبه پیگیری حقوقی و پاسخگویی را حق خود می دانم.
فرزانه آرامش افزود: از اینکه برخی افراد قابلیت صحبت بین شورایی را ندارند عذر می خواهم و آن ها را در پیشگاه خداوند قرار می دهم.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها