نریمان ، نیک پخش ، یاد آور غدیر و بیمارستان امام رضا(ع) حریفان خود را شکست دادندسوت دهمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتسال هرمزگان (جام شهدای خلیج فارس) با انجام چهار بازی به صدا در آمد. 
در هفته نخست این رقابت ها تیم آیندگان میزبان نیک پخش هرمزگان بود. یادآور غدیر با ساحل شهرداری سیریک بازی کرد. نریمان بندرعباس میزبان کشاورز احمدی بود و مقاومت میناب در خانه با بیمارستان امام رضا(ع) بازی کرد. 
در دیدارهای این هفته آیندگان بندرعباس شش بر دو بازی را به نیک پخش هرمزگان واگذار کرد. برای تیم آیندگان بندرعباس محمد امین محبی و حامد زرجام و برای تیم نیک پخش هرمزگان محمد میرزایی و مهراب دهقانی هر کدام دو گل و حمید باقر زاده و علی ارچنگی گلزنی کردند. در این بازی علیرضا موسی فرد از تیم آیندگان به عنوان بازیکن اخلاق انتخاب شد.‌
یادآور غدیر بندرعباس در یک بازی نزدیک ساحل شهرداری سیریک را پنج بر چهار شکست داد.
حسن سپهری سه گل ، امیراحسان مرادی و ایمان سازوار برای یادآورغدیر گل زدند و برای تیم ساحل شهرداری سیریک هم عبدالجلیل تنوتاسی دو گل، 
حسین فایز و یاسر لشکری زاده گلزنی کردند. 
مصطفی ملایی نژاد از تیم ساحل شهرداری سیریک به عنوان بازیکن اخلاق انتخاب شد. مقاومت میناب در خانه مقابل بیمارستان امام رضا(ع) چهار بر دو مغلوب شد. برای تیم مقاومت میناب مهرشاد سلمانی و سعید معلمی گل زدند و چهار گل تیم بیمارستان امام رضا(ع) علی صابری دو گل ، پژمان جمال پور و سعید اقتداری گلزنی کردند. نریمان بندرعباس در یک بازی یک طرفه با چهار گل کشاورز احمدی را شکست داد. سینا احمدیان پور، محمد اسلامی، فرامرز مرادی و بهنام ساربانی برای نریمان گلزنی کردند.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها