سرهنگ محمود حافظی خبرداد؛

شناسایی و دستگیری مأمور قلابی در حاجی آبادسرهنگ محمود حافظی فرمانده انتظامی شهرستان حاجی آباد، از شناسایی و دستگیری مأمور قلابی در شهرستان حاجی آباد خبر داد.

به گزارش صبح ساحل ، وی در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی پاسگاه گهکم از طریق مرکز فوریت های پلیسی110 از یک  مورد اخاذی از رانندگان توسط فردی ناشناس مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

سرهنگ حافظی افزود: بلافاصله ماموران به محل اعزام و در بررسی صورت گرفته مشخص شد فردی جنب پلیس راه گهکم با پوشیدن لباس بسیجی خود را به عنوان  مامور معرفی و از یکی از رانندگان عبوری مبلغ چهار میلیون تومان اخاذی کرده است. 

وی اظهار داشت: متهم دستگیر و به این یگان انتقال و در بازجویی به عمل آمده صراحتا به بزه انتسابی اعتراف و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی حاجی آباد با هدف پیشگیری از وقوع جرم مشابه در سطح شهرستان از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با این گونه جرائم ضمن پرهیز از پرداخت هرگونه وجه به افراد ناشناس تحت عنوان عناوین دولتی، هرگز فریب افراد شیاد و کلاهبردار را نخورده و مراتب را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها