سرهنگ رمضان شهریاری خبر داد؛

کشف 59 دستگاه استخراج ارز دیجیتال در رودانفرمانده انتظامی شهرستان رودان از کشف 59 دستگاه استخراج ارز دیجیتال به ارزش 4 میلیارد 900 میلیون ریال در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس در این شهرستان خبر داد.

به گزارش صبح ساحل به نقل از خبرگزاری موج ، سرهنگ رمضان شهریاری فرمانده انتظامی شهرستان رودان ، گفت: در راستای اجرای طرح برخورد با قاچاق کالا و ارز، ماموران انتظامی مستقر در ایست و بازرسی فاریاب حین کنترل خودروهای عبوری بندرعباس-رودان به یک دستگاه اتوبوس مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: ماموران در بازرسی دقیق از خودرو تعداد 19 دستگاه ماینر تولید ارز دیجیتال و تعداد 40 دستگاه فن خنک کننده از متعلقات ماینر ها کشف و ضبط کردند.

سرهنگ شهریاری با بیان اینکه 1 نفر متهم در این زمینه دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند، عنوان داشت: برابر نظر کارشناسان، ارزش دستگاه های مکشوفه 4 میلیارد و 900 میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی رودان از شهروندان خواست برای کمک به اقتصاد جامعه و جلو گیری از استفاده غیر قانونی از برق یارانه ای توسط سود جویان در صورت اطلاع از اینگونه موارد، موضوع را سریعا از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها