توقیف یک فروند موتورلنج حامل 120 هزار لیتر سوخت قاچاق در بوموسیبه گزارش صبح ساحل به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، سرهنگ حسین دهکی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: مرزبانان شهرستان بوموسی حین گشت زنی در فاصله ١٢ مایلی جنوب جزیره، به یک فروند شناور متجاوز مشکوک شدند و برای بررسی بیشتر و توقف آن به محل اعزام شدند.

وی افزود: مأموران با حضور در محل به شناور فرمان ایست دادند و قاچاقچیان و متجاوزان مرزی که با حضور مرزبانان غافلگیر شده بودند، با پرتاب راکت آتش زا قصد صدمه زدن به مأموران را داشتند.

فرمانده دریابانی استان هرمزگان تصریح کرد: دریابانان پس از موضع گرفتن متجاوزان مرزی اقدام به آتش سنگین کردند و توانستند ضمن درگیری مسلحانه و زمین گیر کردن آنها، شناور را متوقف کنند.

سرهنگ دهکی با اشاره به توقیف یک فروند شناور، بیان کرد: مرزبانان پس از توقیف شناور اقدام به بازرسی از آن کردند و موفق شدند ۱۲۰ هزار لیتر سوخت قاچاق را کشف و ۱۱ قاچاقچی را دستگیر کنند.

وی ارزش ریالی محموله سوخت کشف شده را ۸ میلیارد و ۵۲۰ میلیون ریال اعلام کرد و گفت: مرزبانان با حضور منسجم در دریا، آب‌های خلیج فارس را برای سودجویان و مخلان اقتصادی ناامن خواهند کرد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها