فرمانده نیروی دریایی ارتش:

۴۰۸ خانه نداجا افتتاح شد/لزوم سرعت بخشی به احداث بیمارستان ارتش فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: بنا بود که هزار و ۲۰۰ خانه در این منطقه ساخته شود که ۴۰۸ خانه سازمانی امروز ساخته شد و ۷۰۰ خانه دیگر نیز به صورت ویلایی احداث خواهد شد.

به گزارش صبح ساحل به نقل از خبرگزاری مهر، امیر دریادار حسین خانزادی عصر پنجشنبه در آئین بهره‌برداری از ۴۰۸ واحد منازل مسکونی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: مراسمی برای پرداخت بدهی عقب افتاده که خانه‌های سازمانی بود برگزار شد تا نیروها در این واحدها مستقر شوید.

فرمانده نیروی دریایی ارتش ابراز داشت: امیدوارم حرکت رو به رشد نیروی دریایی که توسعه نیروی دریایی را به سمت شرق امتداد می‌دهد میسر شود.

امیر خانزادی خاطرنشان کرد: در تمام کشورهای دنیا دولت‌ها مسئول تامین امنیت کشور هستند و نیروهای مسلح را برای انجام فعالیت‌های اجتماعی سازماندهی می‌کنند تا امنیت شکل گیرد.

وی اذعان کرد: باید متوجه این باشیم، لباسی که بر تن داریم پاسداری از موضوع مهمی به نام امنیت است. باید همواره به یاد داشته باشیم که برای چه آرمان‌هایی این لباس را بر تن کرده‌ایم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش خاطرنشان کرد: جابجا کردن تعداد زیادی از نیروهای مسلح و خانواده‌های این افراد از منطقه دوم امامت بوشهر به شهرستان جاسک اقدام آسانی نبود.

امیر خانزادی تصریح کرد: بسیاری از همکاران ما در طول سالیان یا به طور تنهایی و به دور از خانواده در این شهرستان زندگی می‌کردند یا هم خانواده خود را به جاسک منتقل کردند و شکل جدیدی از سختی را تحمل کردند.

وی گفت: با آن چیزی که از نیروی دریایی در سواحل مکران انتظار می‌رود فاصله داریم.

امیر خانزادی اظهارداشت: اگر به منطقه جاسک نگاه کنید تاثیر نیروی دریایی در توسعه این شهرستان غیرقابل انکار است.

وی عنوان کرد: اگر در سواحل مکران چند نقطه را به عنوان قلب توسعه سواحل مکران مشخص کنیم، جاسک قطعا یکی از آن‌ها خواهد بود.

فرمانده نیروی دریایی ارتش ابراز داشت: با پیگیری‌های استاندار هرمزگان خط پروازی از جاسک به تهران برقرار شد. یعنی مقداری از محرومیتی که در گذشته برای جابجایی‌های بزرگ داشتیم حل خواهد شد.

امیر خانزادی خاطرنشان کرد: با تغییر در وضعیت اقتصادی کشور، پیمانکاری که مشغول ساخت بیمارستان نیروی دریای ارتش در جاسک بود از پروژه جدا شد. در مناقصه جدید شرکت حیدر بابا احداث این مجموعه و بیمارستان را بر عهده گرفت.

وی اذعان کرد: سرعت ساخت بیمارستان نیروی دریایی شهرستان جاسک باید دو برابر بیمارستان بندرعباس باشد تا هر چه سریع‌تر مردم و دیگر نهادها از این بیمارستان استفاده کنند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش خاطرنشان کرد: بنا بود که هزار و ۲۰۰ خانه در این منطقه ساخته شود که ۴۰۸ خانه سازمانی امروز ساخته شد و ۷۰۰ خانه دیگر نیز به صورت ویلایی احداث خواهد شد و محدودیتی از نظر تامین منابع نخواهد بود.

امیر خانزادی تصریح کرد: مجموعه بهداشت و درمان نیروی دریایی طی مدتی که نیروها در جاسک مستقر شده است اقدمات مثبتی انجام داده است اما تعهد گرفته خواهد شد تا آماده شدن بیمارستان جدید ظرفیت‌ها را به گونه‌ای ساماندهی کنند تا نیروها از نظر مسائل بهداشتی مشکلی نداشته باشد.

وی گفت: پزشکان متخصص تا زمان احداث بیمارستان باید حضور معنا داری در این مناطق داشته باشند.

 

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها