مهم ترین اولویت تامین زمین برای اجرای طرح اقدام ملی ساخت مسکنمدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان در حکمی سید ناصر اشرفی را به سمت سرپرست معاونت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان منصوب کرد.

به گزارش صبح ساحل، به نقل از ایسنا، آرش رضایی در آیین تکریم و معارفه سرپرست معاونت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان با اشاره به حساسیت و اهمیت وظایف این معاونت، عنوان کرد: در ماه‌های اخیر گام‌های ارزنده‌ای در راستای انجام اقدامات مناسب در این معاونت برداشته شد.

وی افزود: باید از همه ظرفیت‌ها برای تحقق اهداف در دوره جدید مدیریت حوزه معاونت املاک و حقوقی استفاده شود.

سید ناصر اشرفی، سرپرست جدید معاونت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان نیز در این مراسم از اعتماد مدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان در سپردن این مسئولیت تشکر و قدردانی کرد و افزود: تأمین زمین برای اجرای مناسب طرح اقدام ملی ساخت مسکن از مهم‌ترین اولویت‌های ما با توجه به برنامه‌ها و سیاست‌های دولت خواهد بود تا به خانه‌دار شدن مردم کمک کنیم.

رستم گورانی، سرپرست سابق معاونت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان نیز در این مراسم، عنوان کرد: در دوره مسئولیت این معاونت با به‌کارگیری توان علمی و فنی و تعامل با دستگاه‌های مرتبط، تلاش شد موضوعات حوزه املاک و حقوقی پیگیری و به نتایج خوبی برسد.

در پایان این مراسم از تلاش‌های گورانی تقدیر و حکم انتصاب اشرفی توسط مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان اعطا شد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها