قیمت خودرو در7 دی ماه خودرو‌های سایپا در بازار امروز با کمی نوسان قیمت به استقبال مشتریانشان آمده‌اند. بعضی افزایش قیمت پیدا کرده‌اند و بعضی روند کاهش در پیش گرفته‌اند. محصولات ایران خودرو عموما در مدار ارزانی حرکت می‌کنند و تا حدودی از قیمت‌های هفته گذشته کوتاه آمده‌اند. قیمت روز پراید در بازار ۴۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است و پژو ۲۰۶ تیپ ۲ حدود ۹۳ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود
به گزارش صبح ساحل، به نقل از فرارو، خودرو‌های سایپا در بازار امروز با کمی نوسان قیمت به استقبال مشتریانشان آمده‌اند. بعضی افزایش قیمت پیدا کرده‌اند و بعضی روند کاهش در پیش گرفته‌اند. محصولات ایران خودرو عموما در مدار ارزانی حرکت می‌کنند و تا حدودی از قیمت‌های هفته گذشته کوتاه آمده‌اند. قیمت روز پراید در بازار ۴۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است و پژو ۲۰۶ تیپ ۲ حدود ۹۳ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود.

قیمت روز خودروهای سایپا در بازار امروز شنبه هفتم دی ۹۸

خودرو‌های سایپا امروز در بازار رفتار‌های متفاوتی از خود نشان می‌دهند. بعضی کمی کاهش قیمت پیدا کرده‌اند و بعضی بر طبل گرانی می‌کوبند. برای مثال امروز تیبا صندوق‌دار در بازار حدود ۴۰۰ هزار تومان ارزان شده و به ۵۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است. در طرف مقابل تیبا ۲ با افزایش ۳۰۰ هزار تومانی به استقبال مشتریانش آمده و حدود ۶۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. قیمت روز ساینا بدون تغییر نسبت به دیروز روی نرخ ۶۵ میلیون تومان متوقف شده است. امروز کوییک دنده‌ای بیشترین افزایش قیمت را در بین خودرو‌های سایپا به نام خود ثبت کرده و حدود ۷۰۰ هزار تومان گران شده است. قیمت روز کوییک دنده‌ای در حال حاضر ۷۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است.

قیمت روز پراید در بازار امروز شنبه هفتم دی ۹۸

پراید امروز شرایطی مشابه دیگر خودرو‌های سایپا را تجربه می‌کند. پراید هاچ‌بک یا همان سایپا ۱۱۱ در بازار امروز با افزایش قیمت ۲۰۰ هزار تومانی روبرو شده و به ۵۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است. در طرف مقابل پراید صندوق‌دار در حد ۲۰۰ هزار تومان از قیمت هفته گذشته کوتاه آمده و تا ۴۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان کاهش قیمت پیدا کرده است. امروز پراید وانت حدود یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان گران شده و به قله ۵۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی رسیده است. 

قیمت روز محصولات سایپا امروز شنبه هفتم دی ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱
۵۴,۷۰۰,۰۰۰
۵۴,۵۰۰,۰۰۰
۳۹,۹۴۱,۰۰۰
پراید سایپا ۱۳۱
۴۹,۷۰۰,۰۰۰
۴۹,۹۰۰,۰۰۰
۳۷,۶۴۱,۰۰۰ 
پراید وانت سایپا ۱۵۱
۵۶,۵۰۰,۰۰۰
۵۵,۴۰۰,۰۰۰
۴۰,۳۱۳,۰۰۰
تیبا صندوق‌دار
۵۹,۵۰۰,۰۰۰
۵۹,۹۰۰,۰۰۰
۴۳,۴۴۳,۰۰۰
تیبا ۲
۶۵,۰۰۰,۰۰۰
۶۴,۷۰۰,۰۰۰
۵۱,۶۰۳,۰۰۰
ساینا
۶۵,۰۰۰,۰۰۰
۶۵,۰۰۰,۰۰۰
۵۵,۹۴۳,۰۰۰
کوییک دنده‌ای
۷۵,۷۰۰,۰۰۰
۷۵,۰۰۰,۰۰۰
۶۱,۲۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز شنبه هفتم دی ۹۸

محصولات ایران خودرو عموما با کاهش قیمت در بازار امروز ظاهر شده‌اند و تنها پژو ۴۰۵ و پارس با کمی افزایش قیمت به استقبال مشتریانشان آمده‌اند. امروز سمند LX در مقایسه با روز‌های پایانی هفته پیش حدود ۵۰۰ هزار تومان ارزان شده و به ۸۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است. سمند EF۷ هم کاهش قیمت ۷۰۰ هزار تومانی را پشت سر گذاشته و امروز در بازار با نرخ ۹۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان معامله می‌شود.  

پژو ۴۰۵ GLX امروز در حد ۲۰۰ هزار تومان افزایش قیمت پیدا کرده است. فعالان بازار امروز این خودرو را با نرخ ۷۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌کنند. در طرف مقابل پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز تغییری نسبت به روز قبل ندارد و همچنان ۹۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود. پژو ۴۰۵ SLX در بازار امروز افزایش قیمت ۲۰۰ هزار تومانی را پشت سر گذاشته و روی ۹۳ میلیون تومان ایستاده است. پژو پارس شرایط مشابهی دارد و امروز ۵۰۰ هزار تومان گران شده است. در حال حاضر قیمت روز پژو پارس در بازار خودرو حدود ۱۰۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

پژو ۲۰۶ امروز در مدار ارزانی حرکت می‌کند. این اتفاق باعث شده پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در بازار امروز حدود ۳۰۰ هزار تومان کاهش پیدا کرده و به ۹۳ میلیون تومان رسیده است. پژو ۲۰۶ تیپ ۵ پا را فراتر گذاشته و امروز حدود یک میلیون تومان ارزش خود را از دست داده است. قیمت روز پژو ۲۰۶ تیپ ۵ در حال حاضر ۱۱۴ میلیون تومان است. پژو ۲۰۶ صندوق‌دار شرایط مشابهی را پشت سر گذاشته و با کاهش قیمت یک میلیون تومانی به ۱۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.  

دنا معمولی تیپ ۲ امروز مثل هفته پیش در بازار حدود ۱۳۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. دنا پلاس تیپ ۱ شرایط مشابهی را پشت سر گذاشته و همچنان در بازار با نرخ ۱۴۹ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. امروز دنا پلاس توربو هم روی نرخ ۱۷۸ میلیون تومان متوقف شده است.

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز شنبه هفتم دی ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان 
۶۹,۸۰۰,۰۰۰
۶۹,۹۰۰,۰۰۰
۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX
۸۴,۷۰۰,۰۰۰
۸۵,۲۰۰,۰۰۰
۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7
۹۶,۷۰۰,۰۰۰
۹۷,۴۰۰,۰۰۰
۶۹,۷۷۳,۰۰۰
پژو GLX 405
۷۹,۲۰۰,۰۰۰
۷۹,۰۰۰,۰۰۰
۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه‌سوز
 ۹۷,۵۰۰,۰۰۰
۹۷,۵۰۰,۰۰۰
۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405
۹۳,۰۰۰,۰۰۰
۹۲,۸۰۰,۰۰۰
۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس
۱۰۴,۵۰۰,۰۰۰
۱۰۴,۰۰۰,۰۰۰ 
۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو 206 تیپ 2
۹۳,۰۰۰,۰۰۰ 
۹۳,۳۰۰,۰۰۰ 
۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو 206 تیپ 5
۱۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۵,۰۰۰,۰۰۰
۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو 206 صندوق‌دار
۱۱۴,۵۰۰,۰۰۰
۱۱۵,۵۰۰,۰۰۰ 
۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا
۹۱,۰۰۰,۰۰۰
۹۱,۴۰۰,۰۰۰ 
۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ 2
۱۳۰,۰۰۰,۰۰۰ 
۱۳۰,۰۰۰,۰۰۰ 
توقف فروش
دنا پلاس تیپ 1
۱۴۹,۰۰۰,۰۰۰ 
۱۴۹,۰۰۰,۰۰۰ 
۱۱۰,۹۳۴,۰۰۰
دنا پلاس توربو
 ۱۷۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۷۸,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
پژو 207 دنده‌ای
۱۳۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۳۸,۵۰۰,۰۰۰
۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو 207 اتوماتیک
۱۷۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۷۶,۰۰۰,۰۰۰
حاشیه بازار
دانگ‌فنگ H30
۱۶۰,۰۰۰,۰۰۰ 
۱۶۰,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
پژو 2008
۳۸۰,۰۰۰,۰۰۰
۳۸۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۴,۹۹۴,۰۰۰ 

قیمت محصولات کرمان موتور امروز شنبه هفتم دی ۹۸

جک J۴ از سری محصولات کرمان موتور امروز در بازار با کاهش قیمت یک میلیون تومانی روبرو شده و به ۱۵۴ میلیون تومان رسیده است. باید توجه داشته باشید که نرخ مصوب کارخانه برای این محصول حدود ۲.۵ میلیون بالاتر و معادل ۱۵۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. امروز جک S۳ با افزایش قیمت یک میلیونی به استقبال مشتریانش آمده و حدود ۲۱۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. با وجود این افزایش قیمت، نرخ بازار برای جک S۳ حدود دو میلیون کمتر از نرخ مصوب کارخانه کرمان موتور است. جک S۵ امروز حدود دو میلیون تومان ارزش خود را از دست داده و به مرز ۳۰۰ میلیون تومان برگشته است. باید توجه داشته باشید که نرخ مصوب کارخانه کرمان موتور برای این محصول حدود هفت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان گران‌تر از نرخ بازار است.

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز شنبه هفتم دی ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته(تومان) قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک
۱۵۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۵۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۵۶,۵۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک
۲۱۵,۰۰۰,۰۰۰
۲۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۱۷,۵۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک
 ۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۳۰۲,۰۰۰,۰۰۰
۳۰۷,۵۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز شنبه هفتم دی ۹۸

محصولات مدیران خودرو در بازار نرخ مصوب کارخانه را پشت سر گذاشتند. افزایش قیمت روز‌های اخیر باعث شده قیمت MVM ۳۱۵ هاچ‌بک در بازار به ۱۴۱ میلیون تومان برسد. MVM X۲۲ دنده‌ای تا ۱۷۳ میلیون تومان بالا رفته است و MVM X۲۲ اتوماتیک هم امروز در بازار با نرخ ۱۹۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. از طرف دیگر قیمت روز MVM X۳۳ در حال حاضر ۲۴۴ میلیون تومان است و تغییری نسبت به روز گذشته ندارد.

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز شنبه هفتم دی ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
ام وی ام 315 هاچ‌بک
۱۴۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 دنده‌ای
۱۷۳,۰۰۰,۰۰۰ 
۱۷۲,۷۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 اتوماتیک
 ۱۹۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۵,۶۰۰,۰۰۰
ام وی ام X33
 ۲۴۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰
 
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها