ورزشكاران و مدال آوران ورزش شهرستان بندر خمیر تجليل شدندمراسم تجلیل از قهرمانان و ورزشکاران شهرستان بندر خمیر با حضور ورزشکاران و ورزشدوستان شهرستان بندر خمیر در کانون رشد این شهر برگزار شد.
فریدون نائبی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رندر خمیر در حاشیه این آیین گفت: این مراسم جهت تجليل از ۵۰ ورزشكار و قهرمان در رشته های فوتبال ،فوتسال ، والیبال و تنیس روی میز ،شنا ، کشتی ، کاراته ، کونگ فو توآ و ووشو برگزار شد. 
رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندر خمیر افزود: برگزاری مراسم در این سطح براي نخستين بار در شهرستان بندر خمیر انجام شد و در بين آنان از قهرمانان و ورزشکارانی كه در مسابقات استانی و كشوری حائز رتبه شدند، تجليل به عمل آمد.‌
وی در ادامه با بیان این که در حال حاضر ۲۰ هيات ورزشی در سطح شهرستان فعالیت دارند، اضافه کرد:تلاش همه ما اين بوده كه از قالب این هیأت ها، ورزشکاران نمونه را شناسایی و به مسابقات مختلف اعزام کنیم.
نائبی در پایان ابراز امیدواری کرد این گونه مراسمات و تجلیل از ورزشکاران در سال های آتی نیز تداوم خواهد داشت. این مراسم با همکاری اداره ورزش و جوانان ،شرکت نیکامال و ورزش بانوان شهرستان برگزار شد.‌
در این مراسم ادریس طاهری پیشکسوت و حامی ورزش شهرستان بندرخمیر، مدیران باشگاه های ورزشی ، پیشکسوتان ، روسای هیات ها و ورزشکاران حضور داشتند.
محمد آشوری نماینده مردم هرمزگان در مجلس و یونس برهم رئیس اسبق اداره ورزش و جوانان بندرخمیر و فعلی اداره ورزش و جوانان قشم مهمان ویژه این مراسم بودند.
ورزشكاران و مدال آوران ورزش شهرستان بندر خمیر تجليل شدند
ورزشكاران و مدال آوران ورزش شهرستان بندر خمیر تجليل شدند
ورزشكاران و مدال آوران ورزش شهرستان بندر خمیر تجليل شدند
ورزشكاران و مدال آوران ورزش شهرستان بندر خمیر تجليل شدند
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها