لیگ برتر فوتسال باشگاه های هرمزگان

نریمان و یادآورغدیر فینالیست شدندبازی های دور برگشت مرحله پلی آف لیگ برتر فوتسال هرمزگان برگزار شد. در دو بازی دور برگشت پلی آف لیگ برتر فوتسال باشگاه های هرمزگان دو تیم نریمان بندرعباس و یاد آور غدیر بندرعباس حریفان خود را شکست دادند.
تیم نریمان بندرعباس که در بازی رفت تیم آیندگان را با یک گل شکست داده بود در بازی دوم هم همین نتیجه را تکرار کرد تا به فینال لیگ برتر فوتسال باشگاه های هرمزگان راه یابد. تک گل تیم نریمان بندرعباس را مثل بازی رفت سینا احمدیان پور به ثمر رساند. بازیکن اخلاق این مسابقه محمد رضا تاجیکی دروازبان تیم نریمان بندرعباس برگزیده شد. این دیدار را مهدی جلوداری، مهران هاشمی پور، علی اکبر سحرخیز و محمد رضا علیپور قضاوت کردند. در بازی دوم تیم یادآور غدیر علاوه بر جبران شکست بازی اول جشنواره گل هم به راه انداخت تا حریف نریمان در بازی فینال باشد.
تیم بیمارستان امام رضا(ع) در بازی نخست مرحله پلی آف سه بر دو یادآور غدیر را شکست داده بود اما در بازی برگشت ابن یاد آور غدیر دود که پنج بر صفر به برتری رسید.‌ امیراحسان مرادی سه گل و سبحان شرایی و محمدرضا دهقانی هر کدام یک گل به ثمر رساندند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها