رئیس هیات گلف هرمزگان خبر داد:

جانمایی زمین مینی گلف در جزیره قشمجانمايى زمين مينى گلف در مجموعه ورزشى جهان پهلوان تختى قشم با حضوردبير هيات شهرستان قشم انجام شد.

به گزارش صبح ساحل،بیژن شبانكاره گفت : قشم داراى پتانسيل بسيار بالایی در حوزه ورزش می باشد.وی بیان کرد:امیدواریم زمین مینی گلف جزیره قشم هرچه سریع تر راه اندازی شود. شبانکاره افزود: در سال جاری با رایزنی هایی که توسط هیات استان و شهرستان ها انجام شد بیش از شش نقطه در استان جهت ساخت زمین مینی گلف جا نمایی و تعدادی از آن ها نیز به مرحله زیرسازی رسید. از این تعداد یک مجموعه نیز بصورت آزمایشی در حال استفاده است.

رئیس هیات گلف هرمزگان گفت: بر اساس پیش بینی هایی که داشتیم امیدوار بودیم تمام زمین ها به بهره برداری برسد اما به دلیل شرایط اقتصادی موجود کار با سرعت کمتری در حال انجام است و امیدواریم متولیان ورزش با دید بازتری به این موضوع نگاه کنند و حمایت های لازم را انجام دهند.دبیر هیات گلف شهرستان قشم نیز بیان کرد: این جزیره به دلیل موقعیت مناسبی که دارد چه به لحاظ گردشگری و آب و هوایی می تواند در فصول سرد سال میزبان خوبی برای مسابقات ورزشی باشد.وی بیان کرد: امیدواریم با تلاش اعضای هیات استان و شهرستان اتفاقات خوبی رقم بخورد.دژدارگفت: مردم قشم تمایل زیادی به ورزش های نو از خود بروز می دهند و گلف نیز می تواند به سرعت جایگاه خود را در بین ورزشکاران به دست آورد.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها