کیش آماده خدمات رسانی به مسافران نوروزینشست مشترک معاون گردشگری منطقه آزاد و مسئولان بنادر همجوار، با هدف ارائه خدمات مطلوب به گردشگران و مسافران نوروزی، تقویت بومگردی و راه اندازی بازارچه های محلی برگزار شد.

به گزارش صبح ساحل، در این نشست مشترک که با حضور علی نیکویی فرماندار بندرلنگه  شهردار چارک، بخشدار شیبکوه، رئیس اداره بنادر و دریانوردی لنگه و بخشدار کیش برگزار شد، مجید ملانوروزی معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش و دبیر ستاد نوروزی کیش در سال ۹۹ نیز با اشاره به اینکه مسافران دریایی از طریق بنادر همجوار کیش وارد جزیره می شوند، این ایام را فرصت طلایی برای شهرداری های همجوار کیش به منظور استفاده از پتانسیل‌های بومی محلی و فعال کردن بازارچه های فصلی محلی برشمرد.

دبیر ستاد نوروزی کیش همچنین با بیان اینکه جلسات ستاد نوروزی بصورت مستمر برای ارائه هرچه بهتر خدمات و رفع موانع و مشکلات  از دی آغاز شده است،  گفت: ما باید به خواسته گردشگران توجه کنیم و بر حسب نیاز گردشگر به انجام امور اقدام کنیم.

وی با تاکید بر اینکه زمان باقی مانده تا نوروز فرصتی مغتنم برای ارائه راهکارها و برنامه ریزی موثر است افزود: با توجه به اینکه نوروز یکی از مناسبت های ملی ما محسوب می شود، باید به بهترین شکل ممکن به گردشگران خدمت کنیم تا خاطرات خوبی برای میهمانان کیش رقم بزنیم.

ملانوروزی با اشاره به تجربه خوب سال گذشته در ایام نوروز اظهار امیدواری کرد :  به کمک کمیته های یازده گانه ستاد نوروزی ، همکاری بخش خصوصی و سرمایه گذاران در پیشبرد اهداف و برنامه ها و سیاست های سازمان منطقه آزاد کیش، اوقات خوشی برای کیشوندان و گردشگران مهیا شود.

ملانوروزی در ادامه اظهار داشت: پارسال محدودیت هایی برای ورود خودرو در دستور کار داشتیم اما امسال با توجه به گران شدن قیمت بنزین تدابیری در نظر گرفته شده که محدودیتی برای ورود خودرو نداریم تا در سیستم حمل و نقل نیز دچار مشکل نشویم.

مجید ملانوروزی دبیر ستاد نوروزی کیش با بیان اینکه تمامی پیش بینی های لازم در حوزه های مختلف برای زمان های خاص و بحرانی در نظرگرفته  شده است گفت: با در نظر گرفتن پیامد ها در زمان بارندگی و بحران که بخشی از آن به سرزمین اصلی، مبادی ورودی مانند بندر چارک، لنگه وآفتاب مربوط می شود و بخشی به اسکان گردشگران در جزیره کیش، برنامه ریزی ها انجام شده، تا با تعامل و همیاری مجموعه سازمان و مسئولان بنادر و مبادی ورودی کیش، ایام نوروز به خوبی سپری شود.

همچنین در این نشست علی نیکویی فرماندار بندرلنگه، با اشاره به آمادگی شهرهای همجوار جزیره کیش برای برای خدمات رسانی به گردشگران نوروزی کیش گفت: تمهیدات لازم در مسیر های منتهی به کیش همچون چارک، آفتاب و لنگه برای خدمت رسانی مناسب به گردشگران نوروز کیش در نظر گرفته شده است تا زمینه رضایت گردشگران را فراهم کنیم. 

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها