کشف ۵ میلیون ماسک احتکار شده در پایتخترئیس پلیس پایتخت گفت: دیروز بیش از یک میلیون و امروز حدود ۴ میلیون ماسک احتکار شده کشف شده که در مجموع حدود ۵ میلیون ماسک ضبط شده است.

به گزارش صبح ساحل،سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت صبح امروز در برنامه خبری کشفیات مواد محترقه و ارز قاچاق اظهار کرد: وظیفه ما این است، با کسانی که با نیازمندی‌های اقشار جامعه سوداگری می‌کنند برخورد کنند، به ویژه امروز که در برخی شهرها ویروس کرونا باعث ایجاد بیماری شده است.

وی افزود: پلیس امنیت اقتصادی، امنیت عمومی و پیشگیری بسیج شده‌اند تا مراکز و انبارهای کالاهای ضروری برای این بیماری مانند ماسک را مورد بازبینی قرار داده اند و مشکل خاصی نبود البته ۳ کارگاه به صورت غیربهداشتی و غیرقانونی اقدام به تهیه ماسک‌ها می‌کردند که اقلامش کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس پایتخت گفت: بیش از یک میلیون ماسک احتکار شده ظرف دیروز و حدود ۴ میلیون امروز کشف که در مجموع حدود ۵ میلیون ماسک ضبط شده است.وی ادامه داد: همین الان هم دو انبار دیگر که ماسک احتکار کرده‌اند کشف شده است.به گفته سردار رحیمی ارزش این ماسک‌ها بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان است که تمامی این ماسک‌ها در اختیار دانشگاه علوم پزشکی برای توزیع قرار می‌گیرند.

منبع: مهر

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها