آب شیرین کن بندرعباس بامداد چهارشنبه وارد مدار تولید می شودمعاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب هرمزگان گفت: آب شیرین کن یکصد هزار متر مکعبی بندرعباس از بامداد چهارشنبه ۱۴ اسفند ۹۸ مجدداً وارد مدار تولید می‌شود.
به گزارش صبح ساحل و به نقل از روابط عمومی آب و فاضلاب هرمزگان، علاء امیریان نژاد افزود: آبشیرین کن بندرعباس طی روزهای گذشته و پس از مشاهده لکه های نفتی در نزدیکی محل برداشت آب دریا از مدار تولید خارج شد.
وی ادامه داد، با تمهیدات اندیشیده شده، آبشیرین کن یکصد هزار مترمکعبی بندرعباس از امشب وارد مدار تولید می شود که از بامداد چهارشنبه آب مشترکین مناطق مذکور از این محل تامین می شود.
وی ضمن عذرخواهی از مردم مناطق غرب بندرعباس و همچنین شهرستان خمیر گفت: شرکت آب و فاضلاب هرمزگان پس از مشاهده لکه های نفتی بالاجبار فعالیت آبشیریکن را متوقف و آب مشترکین را از منابع جایگزین تامین کرد که بعضا با افت فشار و قطعی آب همراه شد.
 امیریان نژاد خاطرنشان کرد، آبفای هرمزگان با درک شرایط موجود و نیاز مبرم مردم به آب، تمام تلاش خود را بکار گرفت که خوشبختانه با همکاری بهره بردار آبشیرینکن بندرعباس آب شهرستان خمیر بدون هیچ مشکلی تامین خواهد شد.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها