بن سلمان با نشست فوری گروه ۲۰ موافقت کردنخست‌ وزیر اسپانیا اعلام کرد، ولیعهد عربستان با درخواست برای برگزاری نشست فوری سران گروه ۲۰ درباره مسائل ویروس کرونا موافقت کرد.

به گزارش صبح ساحل،دفتر پدرو سانچز نخست وزیر به محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان پیشنهاد کرده نشست سران گروه ۲۰ به صورت مجازی برای ارزیابی وضعیت و توافق سر طرح نقشه راهی برگزار شود، ولیعهد سعودی نیز با آن موافقت کرده و گفته است، در روزهای آینده خواهان برگزاری نشست سران گروه ۲۰ خواهد شد.

خبرگزاری رسمی عربستان (واس) نیز گزارش داد، محمد بن سلمان و نخست‌وزیر اسپانیا در تماس تلفنی تلاش‌های بین‌المللی مبارزه و مقابله با کرونا را بررسی کردند.طبق گزارش این خبرگزاری، ولیعهد عربستان بر عزم کشورش برای هماهنگی بین‌المللی جهت مبارزه با این اپیدمی و در پیش گرفتن سیاست‌های مناسب برای کاهش فشارها اقتصادی ناشی از آن در چارچوب گروه ۲۰ تاکید کرد.

ریاست نشست گروه ۲۰ امسال بر عهده عربستان است.دفتر پدرو سانچز، نخست‌وزیر اسپانیا روز دوشنبه اعلام کرد، نخست وزیر به محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان پیشنهاد کرده نشست سران گروه ۲۰ به صورت مجازی برای ارزیابی وضعیت و توافق بر سر طرح نقشه راهی برگزار شود، ولیعهد سعودی نیز با آن موافقت کرده و گفته است، در روزهای آینده خواهان برگزاری نشست سران گروه ۲۰ خواهد شد.

خبرگزاری رسمی عربستان (واس) نیز گزارش داد، محمد بن سلمان و نخست‌وزیر اسپانیا در تماس تلفنی تلاش‌های بین‌المللی مبارزه و مقابله با کرونا را بررسی کردند.

طبق گزارش این خبرگزاری، ولیعهد عربستان بر عزم کشورش برای هماهنگی بین‌المللی جهت مبارزه با این اپیدمی و در پیش گرفتن سیاست‌های مناسب برای کاهش فشارها اقتصادی ناشی از آن در چارچوب گروه ۲۰ تاکید کرد.ریاست نشست گروه ۲۰ امسال بر عهده عربستان است.

منبع: ایسنا

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها