رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس:

دستفروشان ماهی به بازار جدید بندرعباس منتقل شدند / غرفه داران ماهی های خود را ارزان تر از دست فروشان بفروشیدرئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس، گفت : ساماندهی بازار ماهی فروشان در راستای سلامت شهروندان صورت گرفته است.

به گزارش صبح ساحل،فاطمه جراره رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس، در جلسه ساماندهی و جابجایی دستفروشان ماهی واقع در ضلع شمالی بازار ماهی جدید و غربی بازار قدیم با تبریک سال نو و نامگذاری سال جدید بنام جهش تولید توسعه مقام معظم رهبری بیان کرد: شهرداری بندرعباس بازارچه های محله حسین آباد و خیابان طلوع و همچنین مکان های دیگری جهت خرید راحت و آسان شهروندان در سطح شهر در نظر بگیرد. 

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس در ادامه گفت: با توجه به اینکه بخشی از دستفروشان ماهی به بازار جدید انتقال داده شده است و برای سوق دادن مردم به بازار جدید نیازمند است که غرفه داران این بازار ماهی های خود را با قیمت کمتری نسبت به دستفروشان به فروش برسانند.

جراره تصریح کرد: بعد از انتقال دستفروشان به بازار ماهی‌ جدید متاسفانه افرادی دیگر در محدوده بازار قدیم با شرایط غیر بهداشتی اقدام به فعالیت فروش ماهی کرده اند‌ که جای دارد در این خصوص تدبیری ویژه اندیشیده شود تا سلامت مردم به خطر نیفتد.

منبع:موج هرمزگان
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها