گروه جهادی حیدریون هرمزگان برای مقابله با کرونا اعلام آمادگی کردندگروه جهادی حیدریون از پایگاه بسیج شهدای جهادکشاورزی هرمزگان آمادگی خود را برای مقابله با ویروس کرونا اعلام کرد.

به گزارش صبح ساحل، مسوول گروه جهادی حیدریون روز دوشنبه گفت: به منظورهماهنگی برنامه های مبارزه متمرکز با شیوع بیماری کرونا، ویدئو کنفرانسی از سوی وزارتخانه برگزار شد که این گروه در پایگاه بسیج شهدای سازمان جهادکشاورزی هرمزگان آمادگی خود  را اعلام کردند.

مراد بارانی اظهار کرد: همچنین در همین راستا رزمایش بیولوژیکی و زیست محیطی مقابله با ویروس کرونا در سازمان جهادکشاورزی هرمزگان انجام شد.

وی بیان داشت: عملیات ضدعفونی با همکاری ادارات و شرکت های تابعه برای ایمن سازی محیط اداری و حفظ سلامت کارکنان این سازمان و با رمز یا علی اکبر امام حسین(ع) صورت گرفت.

مسوول گروه جهادی حیدریون پایگاه بسیج شهدای جهادکشاورزی هرمزگان خاطر نشان کرد: کنترل ورودی مراجعه کنندگان به سازمان و تب سنجی کارکنان، ارائه خدمات اداری از طریق میزخدمت، مسدود کردن محل تردد وسایل نقلیه و حضور افراد غیر ضرور، توزیع ژل ضدعفونی، دستکش و ماسک به همکاران و مراجعان و گندزدایی ساختمان اداری از فعالیت های این رزمایش است.

منبع:ایرنا

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها