سرمربی تیم دراگون بوت بانوان باشگاه ستارگان احمدی

تمرینات انفرادی ورزشکاران را زیر نظر داریمسرمربی تیم دراگون بوت بانوان باشگاه ستارگان احمدی خلیج فارس گفت: تمرینات ورزشکاران این باشگاه با انگیزه خوبی دنبال می شود.


به گزارش صبح ساحل، الهه علیزاده  گفت: از ابتدای شروع ویروس کرونا در کشور تمرینات تیم دراگون بوت بانوان ستارگان تعطیل نشده است و ورزشکاران به صورت انفرادی در خانه کار آمادگی خود را دنبال می کنند. وی  گفت : پس از اطلاعیه وزارت ورزش مبنی بر شروع تمرینات رشته های انفرادی مجموعه ستارگان نیز با در نظر گرفتن پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله گذاری اجتماعی در محیطی شاد به تمرینات هوازی می پردازد.

علیزاده بیان داشت: متاسفانه مسابقات لیگ دراگون بوت کشور که قرار بود فروردین ماه امسال برگزار شود به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد و هنوز زمان مشخصی اعلام نشده است تا از وضعیت تمرینات گروهی با خبر باشیم.سرمربی تیم دراگون بوت بانوان باشگاه ستارگان احمدی خلیج فارس بیان داشت؛ این مجموعه در دو رده سنی آزاد و بالای چهل سال خود را برای حضور در مسابقات لیگ دراگون بوت بانوان کشورآماده می کند.تیم دراگون بوت  بانوان ستارگان احمدی خلیج فارس سال گذشته به عنوان نماینده ایران تجربه حضور در مسابقات بین المللی امارات را  در کارنامه دارد.

  تمرینات انفرادی ورزشکاران را زیر نظر داریم

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها