ستاره سینما حامی گوریل‌ها می‌شودلئوناردو دی کاپریو از ستاره‌های سرشناس سینما به کمپین حمایت از گوریل‌ها پیوسته است. وی این کمپین را با هدف حمایت از قدیمی‌ترین ذخیره طبیعی طبیعت آفریقا انتخاب کرده است.
به گزارش صبح ساحل،این ستاره ۴۵ ساله فیلم‌های هالیوودی، از مدتی پیش حمایت رسمی خود از پارک ملی ویرونگا در جمهوری دموکراتیک کنگو را اعلام کرده بود، اما اکنون صریحا اعلام کرده که قصد دارد حامی گوریل‌ها باشد.دی کاپریو در این خصوص اظهار داشت: «ویرونگا برای محافظت از جمعیت در معرض خطر انقراض گوریل کوهستان، فوراً به بودجه نیاز دارد. این بودجه صرف اقدامات اساسی پیشگیری از بیماری و انقراض گوریل‌ها خواهد شد. این مهم است که ما در این زمان از بحران باورنکردنی دور هم جمع شویم.»

ستاره سینما حامی گوریل‌ها می‌شود

دی کاپریو پیش از این نیز فعالیت‌هایی خیرخواهانه برای حمایت از گونه‌های طبیعی انجام داده است. وی پیش از این نیز از طریق ائتلاف زمین، از ذخایر طبیعی پشتیبانی کرده بود. ائتلافی که خود دی کاپریو هدف آن را حمایت از زمین عنوان کرده است. دی کاپریو در توضیح ارتباطات خود با پارک ملی کنگو گفت: «من افتخار بزرگی را برای دیدار و حمایت از تیم شجاع منابع طبیعی ویرونگا و مبارزه آن‌ها با حفاری غیرقانونی نفت در سال ۲۰۱۳ داشتم.»

منبع:انتخاب
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها