از سوی هیات شطرنج برگزارشد

رقابت های آزاد و آنلاین بانوان هرمزگانسومین دورمسابقات آزاد و آنلاین شطرنج استان  به پایان  رسید.

به گزارش صبح ساحل، پس از شیوع بیماری کرونا هیات شطرنج استان اقدام به برگزاری مسابقات شطرنج به صورت آنلاین کرد که تاکنون سه دوره آن برگزار شده است‌. در نخستین دوره مسابقات آنلاین بانوان نگار سرلک قهرمان شد و حلما سادات عسکری در مکان دوم و نادیا تقی پور عنوان سومی را به دست آورد. در دومین دوره مليكا سالاری از بین ۱۲  بانو شرکت کننده عنوان قهرمانی را کسب کرد.فرشته روشن ضمیر از بندر لنگه  دوم و ریحانه منصوری از بندرعباس در مکان سوم ایستاد.‌در سومین دوره که ۱۷ شطرنجباز در آن شرکت کرده بودند باز این مليكا سالاری بود که عنوان قهرمانی را به دست آورد.  فرانک فکری از بندر عباس دوم شد و اعظم روشن ضمیر از بندر لنگه در جای سوم قرار گرفت . قرار است مسابقات آنلاين هر هفته پنج شنبه ها برگزار شود. در مسابقات آزاد آنلاین که هر هفته جمعه ها برگزار می شود در نخستین دوره آن ۲۱ شطرنجباز از سراسر استان با هم به رقابت پرداختند که در پایان اميد ذاكری از بندرعباس قهرمان شد.


 ميلاد سليمانيان از بندر عباس دوم و شهرام سالاری از بندرعباس در مکان سوم ایستاد.‌ در دومین دوره این مسابقات ۳۲ شطرنجباز با هم به رقابت پرداختند و عادل عبدالصمدی از میناب  قهرمان شد. عبدالله بهادری از میناب در مکان دوم ایستاد و حسین انصاری از بندرعباس در جای سوم قرار گرفت. ‌
در سومین دوره این مسابقات پارسا رحيمی شهميرزادی از بندرعباس قهرمان شد. در اين دوره ۵۱ شطرنجباز از سراسر استان هرمزگان حضور داشتند که پس از پارسا رحيمی شهميرزادی  از بندرعباس، عادل عبدالصمدی از ميناب دوم شد و عليرضا امينی از بندرعباس در مکان سوم ایستاد. 

رقابت های آزاد و آنلاین بانوان هرمزگان

رقابت های آزاد و آنلاین بانوان هرمزگان

رقابت های آزاد و آنلاین بانوان هرمزگان

رقابت های آزاد و آنلاین بانوان هرمزگان

رقابت های آزاد و آنلاین بانوان هرمزگان

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها