چهارهزار و ۵۶۷ متر از اراضی ملی در قشم رفع تصرف شدمسئول یگان حفاظت از اراضی ملی و دولتی و اجرائیات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: چهارهزار و ۵۶۷ متر از اراضی ملی در شهرستان قشم رفع تصرف شد.

 

به گزارش صبح ساحل، بیش از چهارهزار و ۵۶۷ متر از اراضی ملی و دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای بندرلافت جزیره قشم که به صورت غیرقانونی تصرف شده بود رفع تصرف شد.

مسئول یگان حفاظت از اراضی ملی و دولتی و اجرائیات سازمان منطقه آزاد قشم گفت:براساس رای قطعی صادر شده از مراجع قضایی به وسیله نیرو‌های یگان حفاظت از اراضی ملی و دولتی و اجرائیات سازمان منطقه آزاد قشم رفع تصرف و سازه غیرمجاز ساخته شده در آن با زیربنا ۱۵۰ متر تخریب شد.

مصطفی مازندرانی مسئول یگان حفاظت از اراضی ملی و دولتی و اجرائیات سازمان منطقه آزاد قشم در حاشیه انجام عملیات تخریب این سازه گفت: مجموع ارزش ریالی این اراضی و سازه ساخته شده در آن افزون بر سه میلیارد ریال است.

او افزود: درخصوص احقاق حقوق مردم قشم در دو ماه اخیر از اراضی ملی و دولتی در این جزیره به مساحت ۱۹ هزار و ۹۲۱ متر مربع به ارزش ریالی حدوداً ۱۶ میلیارد و ۸۸۱ میلیون ریال توسط یگان حفاظت از اراضی ملی و دولتی و اجرائیات سازمان منطقه آزاد قشم رفع تصرف شده است.

منبع:خبرنگاران جوان

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها