اعلام آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتیمعاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش از آغاز دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه پایه دهم از ۱۴ تیرماه ۹۹ خبر داد.

به گزارش صبح ساحل، محمد قویدل صبح امروز(۱۵ تیرماه) در جمع خبرنگاران، افزود: متقاضیان ورود به مدارس نمونه که در سامانه ثبت نام نموده اند از ۱۴ تیرماه مجاز به دریافت کارت ورود به جلسه می باشند.
معاون آموزش متوسطه هرمزگان با اشاره به اینکه متقاضیان تا ۱۸ تیرماه ۹۹ مجاز به دریافت کار ورود به جلسه هستند، اظهار کرد:  در زمان دریافت کارت ورود به جلسه اطلاعات مربوط به معدل کتبی پایه نهم الزامی است.
وی بیان کرد: در صورتی که دانش آموزی ثبت نام نموده و در زمانه دریافت کارت پیغام داوطلبی با این مقادیر ثبت نشده با اداره سنجش اداره کل آموزش و پرورش تماس حاصل کند.
این مقام مسئول در پایان ضمن آرزوی سلامتی و توفیق برای متقاضیان خاطرنشان کرد: در صورت بروز مشکل، بصورت غیرحضوری جهت رفع اشکال اقدام می شود.

منتشر شده: 1
عای اکبرحیدری
۱۵ تیر ۱۳۹۹
سلام من مدیریکی ازمدارسم.دانش آموزنمونه ثبت نام کردم حالامیخوام کارت ورودبه جلسه بگیرم دقیقامینویسه این دانش آموزثبت نام نشده
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها