آغاز رزمایش دفاع زیستی در قشمرزمایش دفاع زیستی با هدف پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و با مشارکت حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج شهرستان قشم با رمز یا امام رضا(ع) آغاز شد.

 

به گزارش صبح ساحل، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم شامگاه دوشنبه به خبرنگاران گفت: در این رزمایش با انجام فعالیت‌های پیشگیرانه برای رفع آلودگی محیطی به صورت هدفمند و جلوگیری از تردد غیرضروری مردم اقدام می‌شود.

سرهنگ پاسدار محمد سالاری با اشاره به ضرورت هم افزایی و بهره مندی از کلیه ظرفیت‌ ها در مقابله با ویروس کرونا، اظهار افزود: در این رزمایش به مردم اطلاع رسانی می‌شود که از ترددهای غیرضروری و حضور در پارک‌ها و سواحل خودداری کنند.

وی ادامه داد: همچنین ماسک‌های تولید شده در موکب‌ها و کارگاه‌های قشم، بین مردم توزیع می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم گفت تصریح کرد: بسیج قشم قشم ظرفیتی است که از آن می‌توان برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا بیش از پیش استفاده کرد.

وی افزود: از مسوولان شهرستان قشم به ویژه سازمان منطقه آزاد و شورای شهرها، شهرداری‌ها و دهیاری ها انتظار می رود از این ظرفیت استفاده و از آنان پشتیبانی کنند.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به موازات سواحل استان هرمزگان به طول ۱۵۰ کیلومتر و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر در آب‌های خلیج فارس گسترده شده است.

آغاز رزمایش دفاع زیستی در قشم

منبع:ایرنا

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها